PDA

Zobacz pełną wersję : nagrzewanie się w spoczynku i dziwna bateria



patrykwiela
16.06.15, 12:25
Witam problem polega na tym że telefon w spoczynku przy wyłączonych aplikacjach się bardzo nagrzewa i procenty baterii lecą w oczach :/ ale nieraz jest tak że prawie 2 dni trzyma bateria i nawet przy dość częstym używaniu telefonu ciężko żeby procenty szybko spadały . Był już przywracany do ustawień fabrycznych jest na orginalnym romie. I Jeszcze jest problem z głośnikiem ponieważ jest bardzo cichutki jak telefon jest w ręce to wibracja głośniejsza od dzwonka.. Nie ma śladów zalania (ściągałem tylni panel ) poprzedni właściciel wymieniał w serwisie baterie bo stara już była do niczego .. Aha nawet jak się ładuje wyłączony telefon to jest bardzo gorący . gdy kupiłem go to na początku nie było takich problemów z baterią ale z nagrzewaniem tak. byłem dzisiaj w serwisie i jak zobaczyl telefon to powiedział że nie podejmie się nawet rozebrania go :/

jamellofek
19.06.15, 16:10
dziwne, powinien normalnie działać a takie rzeczy się dzieją, wymień baterię

nitka
22.06.15, 10:29
Wystarczy go rozebrać, przeczyścić, ew wymienić baterię.

stasieksky
26.01.17, 23:27
Wymień baterię, uważaj bo może mieć nawet jakiś problem i spalić telefon.

adwick
27.01.17, 15:45
Czemu nie chciał się podjąć? :P Wymiana baterii raczej nic nie da, moim zdaniem problem jest bardziej złożony. Ciężko będzie go przywrócić, pewnie gdzieś coś ze stykami się nie tak zadziało

farenus
30.01.17, 12:44
Skoro telefon się przegrzewa to jest coś na 100% z napięciem. Oddaj do serwisu i nie kombinuj, jak się na tym nie znasz.

olaw
03.02.17, 15:50
tą baterię trzeba od razu zmienić !!

marysia22
08.05.17, 11:50
od razu zmienić, może być uszkodzona jak te w note od Samsunga :D