PDA

Zobacz pełną wersję : Ubezpieczenia od uszkodzęń mechanicznych



marq24
31.10.15, 20:46
Chciałbym sobie coś takiego zorganizować, ale czy one w ogóle działają? Np. w razie zbicia ekranu. Może ktoś miał z czymś takim do czynienia i może coś polecić w niedużej kwocie?

marq24
06.11.15, 19:23
Naprawdę nikt nic? ;) Myślałem, że to dość popularne.

ulka84
08.02.16, 18:50
W każdym sklepie typu ME będą Ci to wciskać i teraz pozostaje pytanie: czy się opłaca i w jaki sposób to działa. Z tego co się orientuję jeżeli coś się stanie ze sprzętem na niedługo po kupnie to (jeżeli dobrze zgłosisz) powinni przyjąć pozytywnie takie zgłoszenie, jednak jeżeli zbliżamy się ku końcu gwarancji i np. zalejemy telefon to już mogą nas podejrzewać o to, że zrobiliśmy to specjalnie. Kwestia tego, w jaki sposób to zgłosisz - mi mówili, że zawsze mam puszczać gadkę o dzieciach, że np dziecko bawiło się telefonem i mu spadł/ zalał itp. albo szłam ulicą, ochlapał mnie samochód kałużą i zalał mi się telefon.

Szakus
08.02.16, 22:57
Ja osobiście nie kupuje bo uważam na sprzęt, nie kojarzę nawet żeby mi kiedykolwiek upadł. Moja żona natomiast raz skorzystała z wymiany kiedy jej telefon został rozjechany przez samochód, dostała nowy za tą kwotę od której był ubezpieczony.

Inelowa
19.03.17, 14:51
Jeśli masz problem z uważaniem na telefon to może Ci się przyda, lecz musisz mieć na uwadze że łatwo Ci tego nie naprawią. Będziesz musiał napisać masę papierów i na dzwonić się trochę, przynajmniej tak było u mojej siostry a ona ma w Playu. Ja osobiście nie korzystam z tego.