PDA

Zobacz pełną wersję : Telefon się nie włącza, przy próbie uruchomienia zapala się ekran początkowy HTC



kamil7199
22.03.16, 19:30
Witam, mam problem z telefonem HTC Desire Z, mój telefon się popsuł i potrzebuje zastępczego. Przywróciłem telefon do ustawień fabrycznych, wszystko się zrobiło, ale telefon się nie włącza.Przy próbie uruchomienia zapala się ekran początkowy HTC po czym gaśnie i zapala się od nowa i tak w kółko. Gdy podłączam telefon do komputera nie pokazuje mi się on w "Komputer", jest dźwięk że go wykrył, ale nie pokazuje mi się on. Ani nie działa konfiguracja przycisków Ciszej(Vol -) + power (nic się nie dzieję, nie ma żadnej rekreacji). Mam zainstalowany HTC Sync, ale on również nie wykrywa telefonu.

Tak to wygląda w "urządzenia i drukarki" http://zapodaj.net/d6d492b06ea33.png.html

marekinfo
28.04.17, 08:09
Wiesz co miałem to samo, ale ostatecznie te telefony w końcu się rozpadają, to nie Motorola G1, że nadal mój kolega chodzi z nią :D

kejti945
11.06.17, 19:26
Rozpadają się, jak wszystko obecnie. Ale bez przesady, nie jest to aż tak niskiej jakości sprzęt.

madzuke
16.06.17, 15:53
Motorola wyznacznikiem wytrzymałości? :D Jak go tak długo nosi to pewnie o niego dba, bo raczej do pancernych nie należy.