PDA

Zobacz pełną wersję : Jak się zamyka aplikacje?



gRRuby
12.01.11, 17:26
No niby głupie pytanie, ale jednak.
Problem:
Otwieram np. kalkulator, policzyłem sobie ile trzeba i chcę go zamknąć. W menu nie ma żadnego Zamknij/Wyjdź. Klikam na "X" w górnym prawym rogu i kalkulator znika. Jednak po wejściu do Menedżera Programów kalkulator jest na liście uruchomionych aplikacji i dopiero tu można go zamknąć.

Czy ja robię coś nie tak czy ....?

Smogg
12.01.11, 17:36
Standard ;)
Raz jeszcze polecam MMTaskManagera:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=774283
Ma opcję ustawienia zamykania 'iksem'.

gRRuby
12.01.11, 17:56
Ręce opadają :o

Smogg
12.01.11, 18:02
Na pocieszenie - do Androida też są TaskKillery ;)

Rozumiem, że przyzwyczajenie to druga natura człowieka, ale telefon z WM się bierze właśnie po to, aby w nim grzebać :D To nie Apple czy Nokia :P Choć ta druga firma ma kilka telefonów 'do zabawy' ;)

gRRuby
12.01.11, 18:31
No tylko, że ja go nie kupiłem w sklepie z zabawkami ;)

maniek9611
12.01.11, 19:32
Kolego widzę, że jesteś od pewnego czasu zdesperowany...proponuję wystawić telefon na allegro i kupić ponownie nokię, pieniędzy na pewno wystarczy. Smogg już jak mógł próbował Cię przekonać, nie obraź się ale bezskutecznie :P

Ja tylko dodam jeszcze od siebie i odejdę na chwilę od tematu, że jak miałem Iphona to po dwóch tygodniach go oddałem - to nie był telefon dla mnie, miał plusy i minusy jak każdy. Na mnie on nie działa :P Doszedłem do wniosku, że się nie będę męczył i go zmieniłem - easy :) Nie jest w tym nic złego.

Szakus
12.01.11, 21:04
dobre podejście mańku :D

Smogg
12.01.11, 21:06
No tylko, że ja go nie kupiłem w sklepie z zabawkami ;)


Wiesz jak to się mówi - duzi chłopcy kupują duże zabawki za dużą kasę :D I to wcale nie w sklepach z zabawkami :P

gRRuby
13.01.11, 00:47
Dam sobie dwa tygodnie ;D
No trochę tu wylewam swoje frustracje związane z hd2. Zanim się na niego zdecydowałem przeczytałem o nim wiele pozytywnych, a czasem nawet entuzjastycznych recenzji. Trudno mi nie kryć rozczarowania, gdy okazuje się, że nowy telefon znacząco ustępuje poprzedniemu....

A może rzucicie kilka argumentów, które powodują że lubicie hd2, a mnie przekonają. Jakiś takich pozytywów.

maniek9611
13.01.11, 01:26
Dam sobie ręce uciąć iż Ci ludzie którzy tak entuzjastycznie wypowiadali się byli w większości użytkownikami WM tylko na gorszym sprzęcie, zresztą tak jak ja. Nie ma co się dziwić bo to niebo i ziemia HD2 a np. Kaiser. Spróbuj jeszcze Androida, do WM Cię nie będę przekonywał, wiadomo czemu...jak już Ci teraz nie podchodzi to wątpię aby się coś zmieniło. powodzenia

Zresztą i tak już odbiegliśmy ostro od tematu :)

Smogg
13.01.11, 10:19
(...)
A może rzucicie kilka argumentów, które powodują że lubicie hd2, a mnie przekonają. Jakiś takich pozytywów.



(...)jak już Ci teraz nie podchodzi to wątpię aby się coś zmieniło. powodzenia

Zresztą i tak już odbiegliśmy ostro od tematu :)


Ale mimo wszystko - mimo OT i mimo zamknięcia tematu, sesesese - jeszcze dorzucę swoje trzy grosze :D

To już według mnie zrobiło się śmieszne :-)

@gRRuby: Kupiłeś telefon, nie podoba Ci się, jesteś niezadowolony, ciągle coś (co dla nas jest zupełnie normalne) powoduje, że narzekasz... ale prośba o to, abyśmy Cię teraz przekonywali i rzucali argumentami, które w założeniu mają sprawić, że nagle przekonasz się do tego telefonu, pokochasz go i będziecie pucio pucio przyjaciółmi do końca życia... emmm... nie :)
WM to nie Symbian. To nie iOS. W desktopowym Windowsie również po instalacji nie masz masy aplikacji, które są po prostu potrzebne w tym systemie... i nikt z tego nie robi afery i nie prosi społeczności, aby go przekonywała do używania danego systemu.
Co jest fajne w HD2? Ma społeczność i hardware umożliwiający odpalenie:
- Windows Mobile
- Androida
- MeeGo
- Ubuntu
- Kubuntu
- Wkrótce: Xubuntu
- Przypuszczalnie: Windows Phone 7
Naprawdę, z powyższej listy można sobie wybrać coś przyjemnego :-)

Jeśli na tę chwilę, po pierwszych szlifach z daną słuchawką i jej systemem nie jesteś przekonany i nie masz w sobie zacięcia, aby skonfigurować telefon stricte pod siebie, no to my nic na to już nie poradzimy - dostałeś na tym forum już wiele informacji/linków do programów, które powinny być dla Ciebie pomocne i rozwiązać Twoje problemy...
-Ale-
Jeśli w tym temacie, pytałeś o zamykanie aplikacji, dostałeś (nie chwaląc się - ode mnie :P) program, który w 100% załatwia to, czego byś oczekiwał, a mimo wszystko jest to problemem... to sorry, ale to jest po prostu narzekanie dla samego narzekania :-P

Nie podoba Ci się WM? OKej, zainstaluj Androida. Nie spodoba Ci się Android? OKej, zainstaluj WM i sprawdź inne systemy z tych, które wyżej wymieniłem. Żaden z nich Ci się nie spodoba? OKej, sprzedaj HD2 i kup sobie jakąś Nokię i zapomnij o swoich traumatycznych przejściach z tym fatalnym telefonem i jego strasznym systemem (czy systemami).

Choć sądzę, że zasadniczo już powinieneś się rozglądać za ofertami z telefonami Nokii, ponieważ negujesz każdy plus tego telefonu, a zafiksowanie się na wyłapywaniu tylko i wyłącznie tego, co Ci się nie podoba, a nawet przekuwanie jego zalet w kolejne, przerażające mankamenty i niedoróbki na pewno nie spowoduje, że po przeczytaniu listy zalet wstaniesz rano z łóżka, spojrzysz maślanymi oczkami na swojego Leo i powiesz: "przepraszam kochaniutki, już więcej cię nie skrzywdzę swoimi osądami... czy kiedykolwiek mi wybaczysz?".

Widać HD2 nie jest telefonem dla Ciebie. Tak się zdarza. Tak samo jedni wolą kombi, inni vana, a jeszcze inni coupé. Żyjemy w wolnym świecie, jest masa telefonów, na pewno znajdziesz jakiś, na jaki nie będziesz narzekał (albo na jaki będziesz narzekał na innym forum :P). Sad but true.

Wierzymy w to, że Twoje poszukiwania będą uwieńczone sukcesem. Nie wierzę natomiast w to, że cokolwiek by się teraz nie zdarzyło, to zaczniesz myśleć pozytywnie o swojej słuchawce... Zwłaszcza, że jeszcze chciałbyś, abyśmy to my Ciebie przekonywali do jej używania - to Tobie ma być "dobrze" z Twoim telefonem. Nikt z nas tak samo nie chodzi za Ciebie do pracy czy szkoły i nie przekonuje Cię tutaj, że to jest fajne i że warto. Z telefonem jest tak samo. Jeśli Tobie nie będzie z nim dobrze, to my nic na to nie poradzimy i wszystkie nasze argumenty - tak samo jak wszystkie dotychczasowe - spotkają się z oporem i negacją...