PDA

Zobacz pełną wersję : Zegarek czy smartwatch



ikr
10.05.17, 15:11
Cześć. Czy Waszym zdaniem lepiej będzie kupić zegarek klasyczny czy smartwatch? Pytam się ponieważ poważnie zastanawiałem się jakis czas temu nad smartwatchem ( wpadł mi w oko świetny smartwatch od firmy Fossil). Z drugiej strony jak przedstawia się awaryjnosć? I co ile tak naprawdę trzeba go ładować?
Bo jeszcze biorę pod uwagę kupno klasycznego zegarka Adriatica. Na minus na pewno w przym przypadku jest brak bajerów ;)

promienna
11.05.17, 13:12
ja jestem za zegarkiem klasycznym :)

koneczka
16.05.17, 14:36
według mnie smartwatch jest zbędnym gadżetem

ikr
17.05.17, 11:36
według mnie smartwatch jest zbędnym gadżetem

W sumie racja, dzięki za sprowadzenie na ziemię.



Też uważam, że zegarki klasyczne są w cenie. Moda na smartwatche w końcu przeminie z uwagi na ich niepraktyczny charakter. Czy ktoś z kolegów wyobraża sobie pisać maila, sms-a lub dzwonić ze smartwatcha? Bo ja nie.

Pytanie jaki klasyczny? O tutaj wybór jest całkiem duży. Mi osobiście podobają się modele od Doxa. Proponuję tutaj sprawdzić: http://www.zegarmistrz.com/Zegarki_Doxa-k87-0-3-default.html

Przeglądam właśnie kilka modeli od nich i rzeczywiście ciekawe wzornictwo, niebanalne. Cenowo w sumie też do zaakceptowania. No dzieki, przeanalizuję to jeszcze i wkrótce podejmę decyzje.

elpreswhats
17.05.17, 12:30
Hej! Wg. mnie zegarek będzie lepszym wyborem, ponieważ smartwatch jest tylko dla szpanu :P Taki elektroniczny gadżet.

czerwinka
17.05.17, 14:50
smartwatch też jest fajnym sprzętem, czasami się przydaje :)

barwinek34
18.05.17, 11:16
Miałem różne zegarki, miały pomagać się budzić, pokazywać pogodę itp. nic się nie sprawdziło z tych automatycznych zegarków.

janbuk1
26.05.17, 22:35
zegarek ;)

Hygep
25.06.17, 12:32
Zegarek :) Jednak jestem TRADYCJONALISTĄ.