PDA

Zobacz pełną wersję : Gry Gameloft, Czy da się uruchomić



tdoman27
16.01.11, 15:43
Witam! Mam androida NAND, wgrałem grę: Gang$tar: West Coast Hustle. Jak udało mi się włączyć to gra bardzo się zacina, a przecież HD2 ma możliwości, żeby odpalić tą grę... Ma ktoś pomysł czy można coś zrobić, aby gra chodziła płynnie?

Smogg
16.01.11, 18:07
Odpowiadając na pytanie z nazwy tematu - tak, da się uruchomić, oraz - tak, działają płynnie.
Sam co prawda mam Androida na SD (wersja widoczna w opisie profilu), ale mam tę grę i nie mam z nią najmniejszych komplikacji czy zacięć.

Natomiast co do samego opisu tego na jakim systemie przytrafił Ci się rzeczony problem... Niestety, ale samo określenie "Mam Androida NAND" mówi niewiele - tych NANDów jest dosyć sporo, różnią się między sobą wydajnością itd.
I tak jak buildy z DHD działają trochę wolniej, niż te z Bravo, tak samo np. Android w wersji 2.3 potrafi czasami narobić więcej problemów, niż sprawdzony 2.2...

Także kończąc - co do pomysłów na to co zrobić, aby gra chodziła płynnie - ja po prostu zainstalowałem na Andku 2.2, z Desire (Bravo), z karty... i działa ;) Może masz zawalony system - używasz jakichś TaskKillerów? Masz wolny ram? Pliki gry na karcie SD nie są czasem jakoś wybitnie pofragmentowane? Mi fragmentacja systemu plików kiedyś powodowała wręcz zacinanie odtwarzania komunikatów w AutoMapie... defrag rozwiązał ten problem ;)