PDA

Zobacz pełną wersję : Black Grease CorePlayer Skin



Smogg
16.01.11, 20:21
Coś dla osób używających CorePlayera - jeśli również uważasz, że biały skin jest brzydki... to ten cab może temu zaradzić ;)
http://img141.imageshack.us/img141/1254/blackgrease2.png

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=642545

bakusqadpl
19.01.11, 22:24
Witam może głupie pytanie ale musze ja zadać. Jak pobrać plik z XDA? Bo ja jakoś nie moge :-[

maniek9611
19.01.11, 22:37
Witam może głupie pytanie ale musze ja zadać. Jak pobrać plik z XDA? Bo ja jakoś nie moge :-[

rejestracja wszystko załatwi :P

bakusqadpl
19.01.11, 22:47
Właśnie jestem zarejestrowany, ale wyskakuje mi komunikat

"bakusqadpl, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:
Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation."

i nie moge pobrać :-\

kiler73
19.01.11, 22:48
Sprawdz wiadomosc na PW ;)

maniek9611
19.01.11, 22:53
aktywowałeś konto z maila?

norberts
22.01.11, 23:05
Można to jakoś inaczej pobrać ..... po co rejestracja na kolejnym forum tylko po to, aby pobrać jeden plik. >:(

Smogg
22.01.11, 23:09
http://hotfile.com/dl/98769621/8f9ac2f/Cab_Black_Grease_0.42.2_for_CorePlayer_-_ebsbow_(1).zip.html

Proszę. Mirror.

norberts
22.01.11, 23:14
;D i plusik

maniek9611
23.01.11, 00:11
Można to jakoś inaczej pobrać ..... po co rejestracja na kolejnym forum tylko po to, aby pobrać jeden plik. >:(

@norberts
Wiem, że w tej chwili może jest Ci potrzebny jeden plik ale naprawdę warto zarejestrować się tam bo większość for odwołuję się i robi wstawki z tego forum. Założę się, że jeszcze nie raz będziesz potrzebował coś z XDA :) Ja ze swojej strony naprawdę polecam!

ArturN
23.01.11, 09:10
maniek9611: on zarejestrował się tylko jak większość którzy piszą takie posty nie aktywowali konta to dlatego.
bakusqadpl: Proponuję aktywację konta. Link aby aktywować konto dostajemy w mailu który wpisalismy w czasie rejestracji

maniek9611
23.01.11, 11:42
maniek9611: on zarejestrował się tylko jak większość którzy piszą takie posty nie aktywowali konta to dlatego.
bakusqadpl: Proponuję aktywację konta. Link aby aktywować konto dostajemy w mailu który wpisalismy w czasie rejestracji

@ArturN jak poczytasz wyżej dla @bakusqadpl już to proponowałem, bo pewnie tego nie zrobił :P
@norberts nic nie pisał o tym że się rejestrował dlatego mu to poleciłem

Smogg
23.01.11, 12:03
[OffTopicMode=ON]
Tak czy inaczej - XDA-Developers to forum, na którym nie mieć konta to grzech ^_^
Kopalnia pomysłów, rozwiązań, inspiracji ;>
To stamtąd pochodzą "nasze NANDy", oraz większość Androidów możliwych do wrzucenia w tego NANDa.
To stamtąd pochodzą ciekawe motywy - jak np. wrzucony w tym temacie czarny motyw CP, znany wielu, przez wielu wgotowywany w ROMy z WM WVGA Skin dla TCPMP, ciekawe taskbary, CHT, blah blah blah ;)
Także wiecie - wiele pojawiających się na polskich forach wątków odsyła właśnie tam, a tutaj prowadzi mini-pl-pomoc... no i daje w ogóle sygnał, że w danym topiku jest coś wartego uwagi - bo przeglądanie tych tysięcy stron w poszukiwaniu ciekawych kwiatków, dla jednej osoby jest rzeczą naprawdę męczącą ;)
[OffTopicMode=OFF]

norberts
23.01.11, 15:52
Tak już się zarejesrowałem i aktywowałem konto. Jest tam sporo ciekawostek. Dzięki 8)

bakusqadpl
08.02.11, 19:43
maniek9611: on zarejestrował się tylko jak większość którzy piszą takie posty nie aktywowali konta to dlatego.
bakusqadpl: Proponuję aktywację konta. Link aby aktywować konto dostajemy w mailu który wpisalismy w czasie rejestracji


Dzięki wam mój problem z XDA rozwiązany ;D mieliście rację konto nie było aktywowane bo o2.pl wrzuciło mi linka aktywacyjnego do spamu... >:(