PDA

Zobacz pełną wersję : Budzik przy wyłączonym fonie



robert196511
17.01.11, 16:50
Posiadam rom z 30/11/10 hypnosis V.12_3.14_F PLK. Mój problem to taki, że nie wiem czy w htc hd2 mozliwy jest budzik przy wyłączonym fonie, tak jak to jest np. w nokiach? Próby przeprowadzałem na dwóch romach i efektu nie ma. Nadmieniam, że przy włączonym htc hd2 pieknie budzi. Może znacie jakiś programik albo "cóś".

Smogg
17.01.11, 16:55
Nie da się.

robert196511
17.01.11, 17:49
Przykro :-[, bo lubię mieć wyłączony telefon dopóki, dopóty budzik mnie nie zmusi :) . A może jakiś programik do samoczynnego załączania się. Wtedy, można by zaprogramować np. 5minut przed budzikiem załączenie fonika.

kasier
17.01.11, 18:00
No przyznam się takiego czegoś też nie znam ;]

robert196511
17.01.11, 18:07
Jest nadzieja, że na forum znajdzie się pomysł co do tego wątku. Chociażby po to by mieć trochę swobody i uniezależnienia od fona. Od razu mówię, nie będę używał standardowych budzików, bo im nie ufam.

Smogg
17.01.11, 19:36
Standardowy działa znakomicie... Brak Twojego zaufania nie wpływa na to, że codziennie rano mnie jednak budzi :P

Jeśli to kwestia tego, że ktoś może zadzwonić na włączony telefon, to po prostu przełącz go w tryb samolotowy... Tutaj są nawet programy które same w odpowiednim interwale czasowym będą mogły "usypiać" funkcję dzwonienia.

Nie ma natomiast softu, który będzie w stanie włączyć wyłączony telefon o konkretnej godzinie, tak samo jak budzik nie jest takim włączającym softem - taka specyfika tego systemu.

robert196511
17.01.11, 19:56
Standardowy, miałem na myśli mechaniczny lub elektroniczny. Dzieki za wskazówke co do trybu samolotowego, bo o tym zapomniałem. Chciałem też przy okazji zaoszczędzić trochę baterii, ale ona niewiele bierze w trybie czuwania.wiec jeszcze raz dzięki.Zamykamy.