PDA

Zobacz pełną wersję : Mało pamięci oraz zawieszenia....



zulwik
18.01.11, 22:25
Witam. Mam problem z moim HD2, otóż ostatnio grałem w NFS shift i po pewnym czasie telefon wyłączył sie, właczyłem go lecz zawiesił sie na ekranie głównym. po miekkim resecie nie chciał sie uruchomić w pełni tylko zawieszał sie na ekranie operatora(w moim przypadku mam soft Ery) i nie chciał ruszyć dalej po kilku próbach zrobiłem Hard reset(volUp+volDown+pwr) lecz na początku było to samo, po jakimś czasie oraz kilku Hard resetach telefon zaczął sie uruchamiać lecz od razu po włączeniu pojawiał sie komunikat o krytycznym stanie pamięci... :( Dokładnie pamięci przechowywania. Sprawdziłem i całkowita ilość pamięci przechowywania wynosi 44.30 MB, wolnej 3MB To zdecydowanie zamało, zupełnie tak jak by mi ktoś zabrał pamięc telefonu... Co moge zrobić? mam gwarancje i myśle nad wysłaniem do serwisu. Prosze o pomoc :(

maniek9611
18.01.11, 22:33
Mi się wydaje, że po prostu nie wyszedł Ci HR. Po nim miałbyś całą pamięć wyczyszczoną! Po HR miałeś konfigurację systemu?

zulwik
18.01.11, 22:37
Tak Miałem konfigurację... Hmmm ale ja robiłem HR chyba z 6 razy i nadal całej pamięci tylko 44.30MB z tego tylko 3 MB wolne czasem mniej.
[hr]Dodano: 1295557161[hr]
I jak mógłby ktoś mi pomóc ??