PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z HTC nie dziala doryk a wlacza sie i nie moge zrobic HR



likon931
18.01.11, 22:41
Witam wszystkich. Mam htc hd2 i nie umniem sobie z nim poradzic. Tel wlacza sie dosyc dziwnie bo jak nacisne czerwono sluchawke to tel dopiero startuje po pol minuty i odrazu jest wtedy glowny obraz z tym suwakem zeby odblokowac ale niestety nie dziala dotyk. Ogolnie telefon nie reaguje na SR ani na HR i niewiem co zrobic. Komputer go widzi normalnie sie synchronizuje z Activ i moge wejsc na pamiec tel moge wszystko robic ale tu tez dziwnie bo pisze ze ma tylko 175MB. Tel wczesniej dzialal normalnie tylko czasem sie wieszal. I dotyk czasem zadziala a czasem nie wiec nie jest zepsuty. Mysle ze to wina oprogramowania ale skoro nie dziala HR niewiem co robic. Czy potraktowac go taskem??
[hr]Dodano: Styczeń 19, 2011, 10:02:15 [hr]

ok chlopaki jest nowy problem otoz wczoraj jak sciagalem custom room HSPL task i te inne pierdoly to nagle mi sie zalaczyl tel calkowicie. Dzialal jak nowy dotyk chodzil menu tez, gry tez chodzily, otwarzal filmy muzyke(ale bez dzwieku) wchodzilem na YT wszystko dzialalo ale po 30 min zawiesil sie wiec wyjolem baterie i znow go wlaczylem i znow dzialal. A dzis rano juz nie chcial tak jak poprzednio ladowal sie do suwaka i nie dziala dotyk. Wiec tak wgralem na niego oryginalnego room z spl 1.42.0000 ale tak gdy tylko go podlaczylem pod komp to tel dalej dzialal byl wlaczony a gdy wgrywalem room to sie wylączyl na 1 minute i potem sie wlaczyl ale tak ze tylko go komp widzial a tel sie nie wlaczyl(ekran byl czarny) no i doszlo do 100% i succes. Ok wiec wlaczylem tel i zeczywiscie wgral ten room ale dalej dotyk nie dzialal wiec wgralem HSPL(i tu znow bylo normalnie a jak zaczolem instalowac to sie wylaczyl potem wlaczyl ale tylko tak ze komp go widzial ale tez wgralo mi) no i succes no to dawaj Task29+radio 2.15 ( i znow ta sama akcja przy instalowaniu) bylo succes wszystko ok wyjolem baterie bo tak kazali i nic HD2 umarl nie chce sie wlaczyc co mam teraz zrobic??
[hr]Dodano: 1295427850[hr]
A i rozumiem ze wejscie do boota to jest vol- i naciskac power jednoczesnie ale nie chce wejsc;/