PDA

Zobacz pełną wersję : Kody aktywacyjne Windows Phone 7!!!



kuba500
18.01.11, 23:23
Kolega braxtynh z XDA-developers opublikował kody aktywacyjna dla naszych HD2 działających pod WP7. Oto jego wiadomość:


"I have called and got some activation codes for the windows live on the HD2 WP7 ROM. The first Code might have ran out by now but it has worked for many people. The second code I just got from Microsoft and I haven't tested to see if it works. You can try the first one first and if it doesn't work then you can try the second one, and let me know if it works. I'm very glad to help out. I've ran into things where i needed help, and I received it. So as long as I can make up names and emails I will continue to get codes from Microsoft. I know it is easy t get codes in the US but I don't know about anywhere else. So this is just me paying it forward i guess


Activation Code 1: YDV39 4YD34 B748X XB94G WTGKC
Activation Code 2: W8QJP RT798 82QB7 MPGTW H4VVY
I would be so grateful if you filled up my thanks meter

Donations are accepted"


A tu link do wątku na XDA:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=919011


TELEFON MUSI BYĆ ODBLOKOWANY!!!

Jak przeprowadzić procedurę aktywacji i odblokowania macie napisane na PDAclub.pl:

http://pdaclub.pl/forum/wp7-w-leo/%28tutorial%29-konfiguracja-oraz-aktywacja-wp7/


Musicie zrobić wszystko co jest tam napisane z wyjątkiem telefonu do Anglii i proszenia o kod.

Jeśli pomogłem naciśnij DZIĘKI ;)

Direkts
18.01.11, 23:44
Dzieki, mi smiga :D

tezia
19.01.11, 11:27
telefon musi byc unlock ?

psul
19.01.11, 12:43
U mnie niestety wywala komunikat że kod jest nie poprawny w obu przypadkach.

tezia
19.01.11, 13:02
u mnie tez choc nie wiem czy to nie jest wina tego ze telefon jest zablokowany

Fragles
19.01.11, 18:37
Już zablokowali pewnie te kody.

bartass127
19.01.11, 18:47
gdzie ten kod wpisac ? :o

guma10
19.01.11, 20:34
dziła komus ten 1 kod?. w moim przypadku system zaakceptowal kod ale jak chcialem cos sciaganac to wyskoczylo ze zbyt wiele telefonow ma ten sam kod czy cos w tym stylu

kuba500
19.01.11, 20:52
Jak pojawia się komunikat: "You've reached the maximum number of accounts allowed for a windows phone." to trzeba wejść na stronę Zune i połączyć (lub utworzyć identyfikator Zune) z identyfikatorem Windows Live i wtedy zacznie wszystko śmigać

tezia
19.01.11, 21:09
A moze jakis dobry kolega takze by zadzwonil i załatwil kilka kodów ? :)) Ja niestety nie znam na tyle dobrze angielskiego zeby sie tam z nimi dogadac xDD

maczo3x
22.01.11, 13:43
słuchajcie ja właśnie rozmawiałem z polskim microsoftem :) i podali mi kod. Trzeba z nimi twardo bo to ze nie marketplace nie działa w Polsce to nie znaczy ze kodu nie mogą podać :-)

tezia
23.01.11, 17:37
dlaczego telefon musi byc unlock ? Kod nie zadziała jesli nie bd odblokowany ?

kuba500
23.01.11, 23:52
dlaczego telefon musi byc unlock ? Kod nie zadziała jesli nie bd odblokowany ?


Musi być "unlock" bo inaczej nie da się wprowadzić zmian do rejestru by telefon identyfikował się i myślał że nazywa się HTC HD7, a nie HD2, bo jak wiadomo na HD2 nie ma WP7 i nie sciągniemy na niego żadnego programu bo Microsoft wykryje że nie jest to telefon z natywnym WP7

tezia
24.01.11, 11:20
wiec dobrze myślałem ;) ehh... pier.. chevron

Direkts
24.01.11, 12:52
Dzwonilem dzisiaj do MS Polska i bez problemu wydali mi kod aktywacyjny :] Jedyne co chcieli to Imie, nazwisko i nr.telefonu :] Załatwiłem to w 3 minuty :]

eXpeLL
03.02.11, 16:44
Czyli mogę użyć jednego kodu na np 2 urządzeniach?

cathor
04.02.11, 12:40
No dzowniłem do MS i sie wyparli. Powiedzieli, ze WP7 nigdy nie był oficjalnie wydany w Polsce i nie podadza zadnego kodu ... takze lipa.

Smogg
04.02.11, 12:55
A to ciekawostka... zadzwoń tam jeszcze raz i podaj linki:

http://www.orange.pl/klienci_biz/e-oferta_dopasowana_z_int/telefony/htc/htc_7_mozart_-_windows_phone_7?loyalty=36&priceParams=-1:3699:XT_5353

http://www.playmobile.pl/pl/telefony/lgswift7/index.html

http://www.playmobile.pl/pl/telefony/htchd7/index.html

Możesz nawet zapytać skąd w takim razie powyższe sieci mają to w swojej ofercie, ponieważ - zgodnie w takim razie z informacjami od MS - skoro nie ma WP7 w Polsce, to obawiasz się, że telefony te mogą pochodzić z kradzieży :O
^_^

Poza tym - mamy swobodny przepływ towarów na terenie UE (i nie tylko - nie ma powodu dla którego miałbyś sobie nie sprowadzić telefonu np. ze Stanów Zjednoczonych, Rosji, Chin, Arabii Saudyjskiej, Kongo...).

Wczoraj natrafiłem na coś takiego:

http://interia360.pl/artykul/korporacja-poland-czyli-dziadostwo-dla-polakow,42859

Więc jeśli w USA potrafią odpowiedzieć na problemy klienta w sposób który go satysfakcjonuje pomimo braku danego sprzętu na tamtejszym rynku, to niech się w tej Polsce również tego nauczą >.<

cathor
04.02.11, 13:02
Ja jej to powiedziałem, ale powiedziala, ze jej przykro i nic nie poradzi. Moge napisac reklamacje ale to i tak nic nie da. Oczywiscie telefon zawsze moge oddac do producenta a producenci jak to ujela "sami dopasowywują oprogramowanie do urzadzen"... wiec pewnie sie juz kapneli w MS ze chodzi HD2 i jest po frytach ;)

tezia
04.02.11, 17:42
hah gdy ja zadzwonilem i powiedzialem ze chodzi o HD7 to odrazu wiedziala ze chodzi o kod aktywacyjny i mnie tam do kogos przekierowala po czym ? Nie mozemy wygenerowac takiego kodu bo uslugi o ktore panu chodzi nie sa dostepne na terenie kraju ;/ Oni sa jeb.ni.eci To jest wlasnie POLSKA ;//

cathor
04.02.11, 22:28
Cały Microshit ;) Choć patrząc od tyłka strony to w sumie na HD2 nie ma WP7 i mają rację. Ale braku usług dla naszego kraju to nie czaję. Taki iShit też się wypina ... dla świata jesteśmy drugim sortem po trzecim przesiewie niestety :/ Należy tylko cierpliwie czekać aż ktoś coś sensownego ugotuje i tyle. Choć odnoszę wrażenie, przynajmniej patrząc po sobie, że żeby nie wiem jak dobry był ROM to i tak pozostaje takie uczucie niedosytu związane z faktem uruchamiania systemu na urządzeniu nie przeznaczonym dla niego. Świadomość braku jakiejkolwiek aktualizacji też może przytłoczyć ... ale generalnie chodzi o FUN no nie ;) Prędzej czy później też się pewnie rozstanę z HD2 na rzecz DHD . HD7 jakoś do mnie nie przemawia ale nie ze względu na WP7 tylko na hardware, który nie wiele się różni od HD2 ;)

matetiau
08.02.11, 00:06
Witam Panowie.
Postanowiłem dołączyć parę słów w tym temacie.
Polska nie jest tam jakimś krajem o którym wszyscy zapomnieli. Kwestia marketu w microsofcie zapewne jest u nas ograniczona ze względów prawnych. Podobnie jak z iTunes, czy udało się wam kupić w Polsce mp3?
Nie, bo nie wiadomo kto i komu miałby później za to zapłacić, ale wystarczy, utworzyć konto w iTunes i jako kraj dać np USA i mp3 można już sobie kupić, podobnie jest ze sprawą niektórych aplikacji z Appstora, w Polsce nie można ich pobrać bo są niezgodne z europejskim prawem ( a USA już tak). Podobnie jak ściągasz jakiegoś linuxa to musisz pobrać wtyczkę do mp3 bo standardowo jej nie ma, a dlaczego? Bo wydawcy chcą by to wolne oprogramowanie było w pełni legalne a w USA korzystanie z dekodowania mp3 nie jest wolne i trzeba to wykupić, natomiast w Europie już tak...przykładów w sposobie legalności licencji można by mnożyć...
Należałoby raczej kopnąć kogo trzeba w skarbówce, i innych instytucjach marnujących kasę by usprawnili wszelkie rozliczenia i wtedy i mircrosoft i iTunes będą przed nami stały szerokim otoworem :)

cathor
09.02.11, 14:31
Hmm ... a w takim AndroidMarket można kupować aplikacje. Nokia też sprzedaje muzyke w mp3, więc coś chyba nie do konca tak jest ;)

tezia
14.02.11, 21:44
Polski Microsoft to tatalna porażka.. stwierdzili tym razem, ze moga wygenerowac mi taki klucz pod warunkiem, ze wysle im dowód zakupu htc HD7 ;/ jest moze na forum ktos kto zadzwonil by dla mnie ze skype do Microsoft UK albo USA ? Bo od Polskiego microshitu niczego nie dostane.. ;/

darkbull
16.02.11, 13:32
a jak zweryfikują że to twój dowód zakupu htc ??

tezia
16.02.11, 17:52
no mialeem im fote na maila poslac ;/ paragonu chyba

darkbull
16.02.11, 19:07
i to im wystarcza ??
ja wysłałem maila wczoraj zobaczymy co wymyślą ?? a jak np. dostałem phona do wujka z uk to co mam zrobić ??

tezia
16.02.11, 19:37
maila z prosba o kod ? o tym nie myslalem.. ja zawsze dzawonilem. i zawsze odbierała Pani Marta.. wred...na jak ch..j ;/

Lita
17.02.11, 13:19
Ja dzisiaj otrzymałam takiego oto maila:

"Szanowna Pani
Dziękuję za kontakt z Centrum Obsługi Klienta Microsoft.

Z przykrością informujemy, że Windows phone 7 z usługami Live, Marketplace oraz Zune nie został oficjalnie wydany w Polsce i w związku z tym firma Microsoft nie świadczy pomocy technicznej dla Windows Phone 7.

W celu uzyskania pomocy dla tego systemu prosimy o kontakt ze sprzedawcą lub operatorem u którego dokonała Pani zakupu.

Z poważaniem
P.... K....... "


no i d..... a czytałam na którymś forum że wysyłają bezproblemowo.... może to zależy na kogo sie trafi?

tezia
17.02.11, 15:27
a moze by tak wyslac maila do Angielskiego oddzialu ? :) Podobno sa bardziej życzliwi ; )


Jaki jest e-mail Angielskiego Microshitu ? Bo na stronie mimo, ze klikne e-mail us to do wiadomosci nie dojde xD

Lita
18.02.11, 13:08
prawdopodobnie uda mi się wejśc w posiadanie kodu. teraz moje pytanie - czy mając na fonie WP7 i w pozycji about jako urzadzenie figuruje HTC Schubert to jest ok? Czy powinnam jednak mocniej pokombinować żeby było HTC HD7?

Generalnie Marketplace i XBox działa tyle że ciągle krzyczy o kod...

bartass127
19.02.11, 14:30
To jak to jest w koncu ? !
Jednemu daja, a jednemu nie ? :-[

tezia
19.02.11, 17:02
No ja tez juz nie wiem.. Od pl microsoftu raczej nie wiele dostaniesz... dzis znajomy mial dzwonic o kod dla mnie do niemieckiego oddzialu ale jescze sie nie odezwal.
[hr]Dodano: 1298213696[hr]
ehh kolejna porażka tylko tym razem porazka przez chat.. ;/ odrazu kolega szczaił, ze z Polski pisze i dostalem typową informacje, ze uslugi nie sa dostepne w Polsce.. ;// moze IP zmienie xD

Lita
22.02.11, 21:28
dzisiaj dostałam mój kod. Napisałam do MS US, od nich odpowiedź że została prośba przekazana i otrzymam swój kod w następnym mailu, kod dostałam z South Africa.... w sumie trochę paranoja ale mam :D
Wszystko działa, aplikacje sie instalują, tylko kupować płatnych nie mogę .... ale co tam i tak ilośc i jakość aplikacji jest dramatycznie niska w porównaniu do iOS więc apps i games mam na iPhone a HTC mam jako ciekawostkę no i używam jako drugiego telefonu ;)

bartass127
22.02.11, 21:57
załatw jeszcze pare kodów :D

Lita
22.02.11, 22:15
@bartass127 - napisz sam do amerykańskiego support i dostaniesz. Poproś o kod aktywacyjny do usług Windows live :) i gotowe...

vardo1
25.02.11, 09:07
ja wysłałem prosbe o kod pod ten adres: mssatalk@microsoft.com z trzech różnych kont i po 2dniach jestem w posiadaniu 3kodów.

se7en
26.02.11, 19:11
mam pytanko jakbym wgral do mojego hd2 wp7 załatwił kod aktywacyjny to dało by sie jakos odblokowac marketplace? zeby miec za free programy itp?

vardo1
26.02.11, 20:44
Instrukcja jak odblokować Marketplace na forum xda -
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=10566003



code!!!

bartass127
02.03.11, 16:08
Panowie dostałem kod z South Africa ! :D

tezia
02.03.11, 16:11
a ja swój znalazlem na xda jakis czas temu ;P xDD

bartass127
02.03.11, 19:29
Thank you for contacting Microsoft Customer Service South Africa. Please note that your request cannot be processed as it falls out of support scope for South Africa. Please contact your local Microsoft helpdesk at www.microsoft.com/worldwide for further assistance.

Kind Regards
FtW ?

maniek9611
02.03.11, 19:48
Kali wysłać mejla? Koniec Świata ;D

bartass127
02.03.11, 20:16
ha ha? ???

maniek9611
02.03.11, 21:14
Nie zrozum mnie źle :) Chodzi mi że Kali wysłał maila z kodami z Afryki hehehe. Kurde nie mieli skąd przysłać ;D

bartass127
02.03.11, 21:43
no dobrze, ale pytanie brzmi: czy ktos moglby mi tą wiadomosc rozszyfrowac ? :D

maniek9611
02.03.11, 21:53
Bartas nie każdy musi wiedzieć co znaczy "FtW"


http://translate.google.pl/#en|pl|Thank%20you%20for%20contacting%20Microsoft% 20Customer%20Service%20South%20Africa.%20Please%20 note%20that%20your%20request%20cannot%20be%20proce ssed%20as%20it%20falls%20out%20of%20support%20scop e%20for%20South%20Africa.%20Please%20contact%20you r%20local%20Microsoft%20helpdesk%20at%20www.micros oft.com%2Fworldwide%20for%20further%20assistance.

Lita
03.03.11, 11:59
Panowie dostałem kod z South Africa ! :D


to w końcu dostałeś czy nie dostałeś? Bo się pogubiłam.
Ja napisałam do USA a kod dostałam z South Africa... Dlaczego Ciebie odesłali do ogólnej pomocy? - nie mam pojęcia.

bartass127
03.03.11, 18:19
najpierw wpisalem kod ktory nie dziala, poczym otrzymałem tamtą wiadomosc ::)
Ile czekalas na maila ?

edit: Jaki jest maila do USA ? :D

Lita
04.03.11, 00:05
napisałam tu: mssatalk@microsoft.com odpowiedź dostałam na drugi dzień a kod na następny.

Radek05
09.03.11, 19:15
( tak w ogóle to witam - to mój 1 post )

dzisiaj dostałem htc hd2 i pierwsze co zbiłem na forum zobaczyć jak zaktualizować softa (mówicie na to rom ? )

ktoś mógłby przytoczyć treść swojego maila jaki wysłał i otrzymał kod?
nie wiem poprostu co w takim mailu zamieścić.

wypisać wszelkie numery mojego telefonu i poprosić o kod do usługi windows live ?

Szakus
09.03.11, 20:11
Wp7 to nie jest oficjalny update dla hd2, wgranie wiąże się z utrata gwarancji

Radek05
09.03.11, 20:56
podobno można potem powrócić do 6.5 i nikt tego nie zauważy ?

a czy są w takim razie oficjalne hmm "patche" dla 6.5 pro?

może ktoś by polecił jakieś przydatne darmowe programy na ten właśnie system wm 6.5

maniek9611
09.03.11, 22:22
Woooooooooooooow poważnie????
Kolego połaź po forum i trochę postudiuj bo widać nic nie czytałeś.

Smogg
09.03.11, 22:23
może ktoś by polecił jakieś przydatne darmowe programy na ten właśnie system wm 6.5


Polecam! :]

kubson816
12.03.11, 12:07
Siemka.
Znajdzie się jakiś dobry samarytanin i prześle tutaj lub na emaila wersję wiadomości jaką trzeba wysłać do microsoftu aby dali ten przeklęty kod ? Lub może ktoś ma zbyt wiele tych kodów i jest chętny do podziału?
Pozdrawiam

321konio
14.07.11, 13:01
Cóż..
Napisałem do Microsoft UK i PL, za każdym razem odpisywali, żebym się kontaktował z MS w moim kraju i, że oni nie pomogą. Napisałem do MS PL, i otrzymałem odpowiedź, że w Polsce nie ma oficjalnej premiery WM7, także też nie mogą pomóc. To samo usłyszałem też gdy zadzwoniłem do MS w Polsce..
Help..

maniek9611
14.07.11, 13:23
Cóż..
Napisałem do Microsoft UK i PL, za każdym razem odpisywali, żebym się kontaktował z MS w moim kraju i, że oni nie pomogą. Napisałem do MS PL, i otrzymałem odpowiedź, że w Polsce nie ma oficjalnej premiery WM7, także też nie mogą pomóc. To samo usłyszałem też gdy zadzwoniłem do MS w Polsce..
Help..


Czyli nic nowego :P

rceglarek
29.10.11, 21:33
Witam !

Właśnie wgrałem WP7 (jestem zachwycony ^^) i chciałbym uzyskać dostęp od Windows Live i MarketPlace, czy jest juz coś nowego w tej sprawie?

THo
30.10.11, 02:03
niestety , musisz próbować odpalić jakoś z kodów dostępnych na XDA , bo inaczej nie da rady

bartass127
30.10.11, 10:23
...lub mail do microsoft'u, mi wysłali ;)

rceglarek
30.10.11, 10:53
...lub mail do microsoft'u, mi wysłali ;)


do polskiego czy angielskiego M$?

THo
30.10.11, 11:54
Ode mnie w polskim , chcieli dowód zakupu telefonu z wp7 ... o HD2 nie chcieli wg słyszeć -.-

WG to skrót od WEDŁUG. W_OGÓLE pisze się ze spacją po "w" i przez o-z-kreską ;)

wawik27
03.11.11, 20:04
witajcie. Mam prośbę. Czy ktoś pomoże zdobyć kod aktywacji? dzwoniłem do MS, ale nie udało mi sie zdobyć kodu. Kod wyślą po dostarczenie dowodu zakupu z widoczną nazwą telefonu.

Vinrael
03.11.11, 20:19
W takim razie lepiej poszukaj kogoś, kto ma taki telefon z WP7, i dowód zakupu na niego. My nic tutaj nie wskóramy...

wawik27
03.11.11, 20:36
ciekawe skąd ja to wezmę :/

Vinrael
03.11.11, 20:45
Ciekawe, skąd my mamy to wziąć...

bocian
21.11.11, 13:27
A ten kod aktywacyjny to w jaki sposób moge jeszcze uzyskac. Czytalem oczywiscie posty na temat tej aktywacji, rozmawialem na czacie z gosciem ale poprosil mnie o dowod zakupu. Co moge jeszcze wykonac?

Vinrael
21.11.11, 15:19
Możesz próbować ponownie. Może za którymś razem nie zapyta o dowód zakupu... Ewentualnie możesz próbować od kogoś pożyczyć jakiś paragon z dowodem zakupu na HD7 albo coś w tym stylu. Zrobić zdjęcie i wysłać. Ot tyle, innych alternatyw raczej nie ma.

wilczur
26.11.11, 16:06
Z zasady nikt nie da swojej faktury zakupu i się wcale temu nie dziwię bo sam też bym nei dał chyba że uprzednio wycinając z niej dane sklepu, kontrachenta i ważniejszych informacji.. i przesłać tylko ogólny wzór jak mniej więcej taka faktura wygląda.

Ale skoro już mowa o kombinowaniu jak taką np fakturę uzyskać..

Jest w sieci wiele wiele programów do fakturowania.. są płatne wersje i są darmowe, oraz są 30dniówki z pełną funkcjonalnością, z logiem programu i bez tego loga. Jeśli komuś zależy na kodzie, i chce ten kod uzyskać co jak by nie było jest oszukiwaniem M$; to nie wiem jaki problem zrobić myk, ściągnąć i zainstalować sobie odpowiedni program, wypełnić dane, wydrukować fakturę z potrzebnymi informacjami jak model tel, data zakupu i co jeszcze tam na niej ma się znaleść na zwykłej drukarce a potem walnąć fotkę za pomocą aparatu w telefonie żeby było w miarę wiarygodne i potem ja podesłać komu trzeba? Nawet w WORDzie można ładną fakturkę skroić na miare potrzeb...

Jak kombinować to kombinować na całego.. czy ktoś się nie zgadza ? :D

bartass127
26.11.11, 16:17
Od siebie dodam, ze przeszukałem pół xda, znalazlem pare tutków i gotowych maili.
Zmienilem dane w gotowym mailu, adresy itp, wyslalem maila do punktu w Szwajcarii ( ???) i po tygodniu otrzymałem maila zwrotnego z kodem ;)

wilczur
26.11.11, 18:17
A tak wogóle to po co tyle kombinacji.. myślałem że naprawdę trudno jest ten kod dostać po wypowiedziach użytkowników a dosłownie 5minut temu wbiłem się na amerykański chat z M$ na temat aktywacji produktów, 3 minuty rozmowy z konsultantką i dostałem kod bez problemu, jeszcze pytała czy aby napewno kod działa :)

Zastanawia mnie czy kod można przenieść na inne urządzenie z wp7 gdy się je zmieni czy trzeba nowy kod?
Kod może działać na kilku tel jednocześnie czy 1tel=1kod?

Jest ktoś chętny przetestować kod który dostałem? Bo nie wykluczam możliwości podzielenia się ;D

Zamerstary
04.12.11, 10:54
wilczur z przyjemnością ja przetestuję kod, który otrzymałeś, z tego co obiło mi się o uszy takiego kodu można uzywać aż na trzech urządzeniach. Osobiście mam problem ze zdobyciem tego kodu dlatego gdybyś mógł mi w ten sposób pomóc to będę bardzo wdzięczny :)Pozdrawiam

wilczur
04.12.11, 12:46
Poszło na PW, jak przetestujesz to daj znać, już kodzik na jednym telefonie wiem że śmiga, jak odpali też na twoim to znaczy że będzie już działał na 2 :D

Zamerstary
04.12.11, 14:35
Kod aktywacyjny od Wilczura działa tak jak powinien, czyli jeden kod i 3 urządzenia są aktywowane :)

brolypl
13.01.12, 17:37
Można prosić o KOD DO WINA bo za wuja nie mogę dostać.

kasier
13.01.12, 18:42
człowieku a czytałeś wogóle ten temat czy tylko napisałeś posta? bo właśnie tak to wygląda, przecież nikt Ci nie da tego kodu bo skąd

rceglarek
13.01.12, 18:45
Można prosić o KOD DO WINA bo za wuja nie mogę dostać.


Hahahahahahhahahha, doobre ;D Kody do WP7 można zdobyc w ciągu 58 sekund ( w tyle ja zdobyłem), wystraczy że wejdziesz na support M$, a tam już Cię poprowadzą. Pewnie próbowałeś już Androida NAND? Moim zdaniem nie warto "przesiadać się" na WP7:
1. Mało DARMOWYCH aplikacji ( przykładowo Angry Birds cena: 15,78 zł), masakra,
2. Częste resety systemu, dużo zwiech.
3. Duży pobór danych przez Internet, chyba że siedzisz na WiFi przez cały dzień ;P

Ze swojej strony nie polecam,ale próbuj ^^

brolypl
13.01.12, 20:26
OK kod dostałem w minute ;D

Jogibos
16.01.12, 10:02
2. Częste resety systemu, dużo zwiech.
3. Duży pobór danych przez Internet, chyba że siedzisz na WiFi przez cały dzień ;

Słyszałem /chociaż sam nie doświadczyłem/, o różnych przypadłościach systemu WP7, ale o takich bredniach jeszcze nie czytałem :o

Pamiętaj, jest opcja "Umieść cytat"

rceglarek
16.01.12, 10:46
Czytałeś... ;D Niestety trzeba to zobaczyć na własne oczy xD Ja go miałem przez 5 miesięcy i wiem co doświadczyłem. Uwierz, jeżeli nie wyłączysz transmisji danych to bedziesz płacił astronoiczne sumy ;) Co do częstych zwiech - może to była wina Windowsowego ROM'a, ale wydaje mi się,że jest jeszcze ciut nie dopracowany.

Zamerstary
17.01.12, 09:35
Hmm dziwne jest to co mówisz, ja mam wp7 od jakiegoś czasu, i wszystko gra, ani jednej ścinki, żadnego mulenia, a co do dużego poboru danych przy transmisji to może określ ile to jest dla Ciebie dużo bo z Twojej wypowiedzi nie można nic wywnioskować. Osobiście miałem WM 6.5 poźniej Androida 2.3, teraz mam WP7 i najbardziej mi on odpowiada, przede wszystkim jest intuicyjnym i bardzo nietuzinkowym OSem. Interfejs nie każdemu przypada do gustu za swój minimalizm i oryginalność jednak to już jest kwestia gustu. Marketplace ciągle się rozrasta, ciągle aplikacji przybywa. Co do częstych zwiech itp. to zapewne wina ROMu, a raczej jego niedopracowania, skoro masz już wp7 od 5 miesięcy, spróbój teraźniejsze ROMy WP7. Pozdrawiam.

P.S Przepraszam za offtop, temat jest o aktywacji WP7.

THo
17.01.12, 13:40
Rceglarek , nie wprowadzaj ludzi w błąd. WP7 działa stabilniej na leosiu niz niektóre romy andka (mnie sie nie zdarzyło, żeby miał zwieche) pobór danych? no litosci.. naczytałeś się postów na onecie i piszesz takie głupoty. Mnie się nie zdarzyło, aby wp7 pobrał mi jakieś większe dane z pakietu, o których bym nie wiedział.
Także jeżeli miałeś coś takiego, wystarczyło zmienić Rom 7'mki na któryś obsługujący Mango.

wybaczcie za offtop, ale nie mogłem się powstrzymać.

rceglarek
17.01.12, 21:44
Rceglarek , nie wprowadzaj ludzi w błąd. WP7 działa stabilniej na leosiu niz niektóre romy andka (mnie sie nie zdarzyło, żeby miał zwieche) pobór danych? no litosci.. naczytałeś się postów na onecie i piszesz takie głupoty. Mnie się nie zdarzyło, aby wp7 pobrał mi jakieś większe dane z pakietu, o których bym nie wiedział.
Także jeżeli miałeś coś takiego, wystarczyło zmienić Rom 7'mki na któryś obsługujący Mango.



Nie wprowadzam ludzi w błąd i wiem co pisze. Nie naczytałem się na Onecie wypowiedzi (:/) a doświadczyłem tego. Rachunek za 150 zł z czego 100 zł za sam transfer danych.



Co do częstych zwiech itp. to zapewne wina ROMu, a raczej jego niedopracowania, skoro masz już wp7 od 5 miesięcy, spróbój teraźniejsze ROMy WP7. Pozdrawiam.




Miałem :) WP7 - przesiadłem się na Andka. Prowdopodobnie było tak jak mówisz ;D Spróbuje znowu,może tym razem będzie lepiej ;)

wilczur
11.02.12, 20:10
Jeśli jest ktoś chętny zrobić test czy kod aktywacyjny u niego zadziała to chętnie sie podzielę kodem aktywacyjnym

Ewuetebe
18.02.12, 02:53
jeśli jest ktoś chętny by się podzielić kodem to bardzo chętnie przyjmę :)

wilczur
18.02.12, 12:15
moge ci podeslac kodzik ktory juz byl kilka razu na forum uzywany.. jak chcesz to ci podesle w zamian za info czy kod dziala nadal

KurczaQ
21.03.12, 09:47
Aby uzyskać kod trzeba wbić się na chat Microsoftu i napisać by dali nam kodzik bo na przykład kupiliśmy HTC HD7 używanego z USA z T-Mobile ale nie ma kodu seryjnego a telefon ma świeżo przeinstalowany system i nie możemy go używać, piszemy że mieszkamy w polsce i że mamy 5 miejsc na kod do aktywacji ;)

MatrixSTR
29.03.12, 01:59
Mógłby ktoś dokładniej wyjaśnić gdzie klikać żeby otworzyć czat z konsultantem? Błądzę na ich stronie ponad godzinę i nic nie zdziałałem -_-

Albo chociaż jakby ktoś był taki miły to mógłby mi wysłać na PW ten kod :)

darmx
09.06.12, 18:08
Microsoft Contact Us (http://support.microsoft.com/contactus/cu_sc_selector_chat?ws=support#)
tu masz wybór chatów, ja tak dostałem kod.
wybierając 1 chat i pisałem please code for windows live wp7 i tyle podałem imię nazwisko i telefon nr i otrzymałem