PDA

Zobacz pełną wersję : HTC Sync i HD2



gRRuby
19.01.11, 00:20
Czy jest jakiś trik aby HTC Synk (aplikacja PC dla HTC z Android) rozpoznał hd2 z Andkiem. Oczywiście chodzi o to żeby go jakoś oszukać np żeby hd2 był widziany jako Desire HD . Odpalam z Andka z karty, HTC Synk się instaluje i po tym ładnie instalują się drivery do hd2 z Andkiem (XP Pro). Ale sam HTC Synk telefony nie widzi - prosi podłączenie

kasier
19.01.11, 00:44
ja miałem andka z karty i htc sync desire, zero problemów było z wykrywaniem, andka miałem mccm

gRRuby
19.01.11, 00:54
Co to znaczy htc sync desire? Z tego co sie zorientowałem to jest jeden HTC Sync dla wszystkich modeli HTC
Co to znaczy andka miałem mccm? Nie wiem co to znaczy mccm.

Ja zainstalowałem 3.0.5511

kasier
19.01.11, 02:13
no jak ściągałem sync to tak pisało htc sync desire, natomiast mccm to wersja andka, zajrzyj do działu z androidem na kartę i tam masz temaciki po kolei ładnie poukładane

Smogg
19.01.11, 10:24
(...) natomiast mccm to wersja andka, zajrzyj do działu z androidem na kartę i tam masz temaciki po kolei ładnie poukładane


+1 :-]

Co do HTC Sync i Androidów na HD2 - nie na każdym to działa... ale bywają właśnie takie, na których nie ma najmniejszego problemu ;)
Co prawda sam nie używam Synca, ale to dobre info dotyczące tejże dystrybucji - thx.

gRRuby
19.01.11, 15:41
No to u mnie to tak wygląda:
Mam na karcie: MDJ Gingerbread v1.0 Android 2.3.1[Kenrel: MDJ S8.0][23.12.10] (jak macie link do nowszej wersji to będzie miło)
Zainstalowałem na XP Pro HTC Synk 3.0.5511 (for all HTC Android)
W trakcie instalacji zainstalowały się sterowniki i po podłączeniu hd2 mam w Menadżerze Urządzeń:
Android USB Devices -> My HTC
Disk Drives - > HTC Android Phone USB Devices
Storage volumes -> Generic volume

Ponadto pojawił mi się nowy Removable Disk, ale kiedy na niego kilka pisze Please insert a disk in to drive G:
Coś chyba źle mi się zainstalował driver do Androida HTC, albo coć jest pod stronie softu w telefonie.

Smogg
19.01.11, 17:12
Całkiem możliwe, że HTC Sync po prostu nie wie, że jest jakiś HTC który ma zainstalowanego Androida 2.3...

Sync to oficjalny soft od HTC, a czy wyszedł już jakiś telefon tego producenta wyposażony w ten system?
Może się po prostu gubi :]

Sprawdź jakiś port z Desire/DesireHD w kontakcie z HTC Syncem.

gRRuby
20.01.11, 00:41
Muszę sprawdzić na innym PC bo generalnie chyba coś jest nie tak z usb. Nawet bez odpalania htc synk mam Removable Disk, ale nie mogę się do niego dostać