PDA

Zobacz pełną wersję : Android a gry Gameloft HD



eXpeLL
19.01.11, 01:11
Ostatnio zaczalem sie interesowac grami hd od gameloftu (gangstar, sandstorm itd), problem jest taki, ze albo nie chodza one wogole albo strasznie sie przycinaja. Na poczatek myslalem, ze jest to wina Gingerbreada z Nexusa, wiec wgrlem rafdroida, ale poprawy nie ma, ba w niektorych grach jest nawet gorzej. Na wielu forach pisza ze te gry gdzialaja na naszych hd2. Czy ktos z was sprawdzal juz ktorys z tych tytulow i chdzi mu plynnie? Jesli tak to na jakiej wersji androida?

Smogg
19.01.11, 10:29
Aby się tak do końca nie powtarzać:
Mój post sprzed 3 dni ;) (http://hd2forum.pl/android-qa/gry-gameloft-czy-da-sie-uruchomic/msg2621/#msg2621)

Także - u mnie to działa na Andku (widocznym w profilu) z SD. Działa płynnie i można grać. Ścięcia należą do mega rzadkości.

Moja sugestia: zainstaluj jakiegoś 'clean desire', albo tego od cotulli, albo tego od prj:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191
^up - ponoć ta dystrybucja jest bardzo stabilna, szybka, nie zżera baterii jak dzika i w ogóle pucio pucio :D

Testów z zainstalowaniem WM, po nim Androida z SD i wtedy dopiero gry... sam nie wiem czy polecam, bo jest to dosyć upierdliwa kombinacja - ale zawsze dałoby Ci jakiś obraz działania gier (które jak wspominałem - potrafią działać bardzo dobrze, nawet mimo teoretycznie wolniejszego SD). Jako ciekawostkę - u mnie działa to szybko, mimo tego, że Android jest postawiony na SD klasy drugiej :P

barti16
19.01.11, 11:15
Mi chodzi bardzo dobrze na hyper droid gingerbread. Na innych tez mi dobrze chodzil chociaz caszem mial przycinki.

krisu1718
29.05.11, 15:59
witam. ściągnąłem grę gamelofta która ma ponad 200 mega wrzucam ją na sd i apk instaluje ale nie wyszukuje mi jej tzn chce ściągać ją przez wifi;/ grę dorwałem z chomika i koleś pisał że mam wrzucic do folderu sd/gameloft/game ale mi się nie tworzy taki folder i nie mam pojęcia jak to ogarnąć...może ktoś mi powie jak mam to zrobić????

bartass127
29.05.11, 16:54
stworz samemu ten folder ;)
stworz, wrzuc, odpal gre.

Smogg
29.05.11, 19:42
Trzeba było kupić tę grę... Piractwa nie wspieramy.

bartass127
29.05.11, 23:12
Oj tam, oj tam.
Ściąganie muzyki to też piractwo ;)

maniek9611
30.05.11, 00:11
bartass127
Jak masz ochotę to sobie ściągaj, tutaj nikt tego nie będzie propagował !!

krisu1718
30.05.11, 00:38
Dobra sory...zapomniałem się:)
dzięki za odp...chodzi...tzn stworzyłem wcześniej ale foldery z dużych liter tzn pierwszą dużą zastosowałem i nie chciało a teraz poszło:D jak zmieniłem pasuje...:)

Smogg
30.05.11, 11:26
Oj tam, oj tam.
Ściąganie muzyki to też piractwo ;)


Owszem. Dlatego też nie wymieniamy się tutaj linkami do utworów, ani nie propagujemy takiej metody "wspierania" artystów, których muzykę lubimy ;)