PDA

Zobacz pełną wersję : Nie wiesz jaki system wybrać na HD2?



QuRa
20.01.11, 01:13
Jeden z użytkowników XDA-developers stworzył ankiete:
Jakiego systemu używasz na codzień.


Wyniki sami zobaczcie.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=919218

Smogg
20.01.11, 09:25
Z mojej strony, to ogólnie ŁaŁ O.O
Nie spodziewałem się, że aż tyle osób będzie używało Androida w NANDzie jako główny system... zwłaszcza, że ankieta nie jest w dziale dotyczącym Androida, ale HD2 General.

Co prawda NAND ma dopiero trzy tygodnie, więc ludzie bardzo chętnie go jeszcze testują i testują i testują... ciekawiłyby mnie wyniki cyklicznych ankiet - powiedzmy co dwa miesiące nowa ankieta (z zachowaniem wglądu do starych)... chciałbym wiedzieć, czy tendencja wzrostowa używania Androida się utrzyma, czy jednak trochę przygaśnie... Zobaczymy :-)

barti16
20.01.11, 10:20
I WP7 na drugiej pozycji? nieźle nieźle :D

gRRuby
20.01.11, 11:09
Bardzo dziwna ta druga pozycja. Myślę, że to chwilowa fascynacja nowością i/lub grono tubylców z Redmond :D

Szakus
20.01.11, 13:57
hehe to ja chyba dołączam się do tubylców :D

Smogg
20.01.11, 14:45
Zobaczymy jak długo wytrzymasz w "Tubylandii" :D

To dość częste, że kiedy jest coś nowego, to ludzie masowo migrują, aby potem wrócić na stare, sprawdzone, działające śmieci ;)
Nowe != Lepsze :P

Zgodnie z newsem którego dzisiaj odkopałem - LG również nie wróży świetlanej przyszłości WP7 :P

Intel z kolei mówił coś, o wprowadzeniu telefonów z Windowsem 8... pytanie - komuś się po..rąbało, czy faktycznie, niebawem, kiedy Win8 zostanie opublikowany, trafi również na tablety i PDA ;)

zabijaka75
22.01.11, 09:16
Z tego co mi kumpel mówił w tym roku win 8 zostanie zaprezentowany zdziwiłem się tak szybkim wypuszczaniem kolejnej wersji wm jeszcze nic na wm7 nie zdążą zrobić i wyjdzie wm 8 :P

ArturN
22.01.11, 09:29
Nie są sądzę że tak szybko wypuszczą nową wersję, nakład finansowy , który władowali w WM7 musi się zwrócić.

Smogg
22.01.11, 11:18
Przypuszczam, że kumpel zabijaki mógł mieć na myśli to:

http://www.chip.pl/news/oprogramowanie/systemy-operacyjne/2011/01/intel-chce-systemu-windows-8-w-smartfonach

I w zasadzie wcale by mnie to nie zdziwiło - jeśli Windows 8 ma mieć wsparcie dla ekranów dotykowych, ma bezproblemowo działać na tabletach oraz ma być stale związany z chmurą... To taki rozwój wypadków byłby możliwy...

Rozwój wyświetlaczy w telefonach komórkowych, wzrost rozdzielczości tychże urządzeń, pakowanie w nie coraz większej ilości RAMu i szybszych procesorów... granica zaciera się coraz bardziej, niebawem oglądając specyfikację urządzeń granicą między telefonem a tabletem będzie rozmiar kieszeni, do której dane urządzenie będzie się mieściło :-)

Czy usilne wciskanie WP7 sprawi zwrot tej inwestycji... Wrzuciłem ostatnio newsa, z którego wynika, że niekoniecznie ;)
Jak dla mnie WP7 to taka Vista urządzeń mobilnych... no ale Vista też miała swoje oddane grono użytkowników :P