PDA

Zobacz pełną wersję : Jak ręcznie usunąć źle odinastalowany program (WM)?



gRRuby
23.01.11, 15:22
Zainstalowałem klienta SIP i mimo iż go odinstalowałem to coś poszło źle. Przy uruchamianiu telefonu (WM), jeszcze przed screenem do wpisania pin-u pojawia mi się okno logowania do serwera voip. Nic nie mogę z tym zrobić, w pojawiającym się na parę sekund menu nie mogę nic zmienić. Ten program jakoś musi rezydować w pamięci bo przy włączonym wifi strasznie szybko zżera baterie, telefon co chwila się "budzi" zapalając ekran. W menadżerze aplikacji jednak nie mam tego programu na liście i nie ma do niego żadnej ikony.

norberts
23.01.11, 16:38
1. Usuń folder z tą aplikacją.
2. Usuń wpis w rejestrze dotyczący tej aplikacji.
3. Jak instalowałeś na karcie to wyjmij ją na chwile i włącz telefon.

MOŻE COŚ POMOŻE :-X

ArturN
23.01.11, 19:13
a ja inaczej zainstaluj jeszcze raz ten program, wejdz w opcję programu i odhacz opcję autostartu programu. Restet telefonu, po odpaleniu telefonu wchodzisz w ustawienia/ sytem/ usuń programy i teraz odinstaluj program.

gRRuby
23.01.11, 22:36
ArturN głupio to zabrzmi, ale nie wiem nawet jak ten program się nazywa. Testowałem kliku, a może nawet więcej klientów sip i jeden mi się nie odinstalował. Program się odpala przy starcie WM, ale nie ma nigdzie jego nazwy.
Jaka jest gałąź rejestru odpowiadająca za autostart? Tak samo jak w "dużych" Windows?