PDA

Zobacz pełną wersję : problem z zainstalowaniem nowego rom ruu leo



sowa_82
23.01.11, 23:45
Witam
Mam problem podczas instalacji leo wyskakuje mi Error 262 ,
Niemam pojecia co mam z tym zrobic instrukcja z instalacia po normalnym załączeniu nie rusza wyskakuje błąd j.w. karze* mi odłączyc tel. wyciągnąc bterie załoczyc do tak zwanego hard reset cztero kolorowy wswietlacz i podłączyc go spowrotem i to tez nie pomaga instalacja nie zaczyna wogule działac, Prosze o pomoc w tej sprawie?? :-\

Zainstaluj słownik w swojej przeglądarce. [br] Wyrazów pozbawionych polskich liter już nawet nie chce mi się kolorować...[br] _______________________________[br] *W tym kontekście, ten wyraz powinien zostać napisany inaczej - nie mówisz o karaniu...

Smogg
24.01.11, 10:49
Wg informacji zaczerpniętych w otchłani internetu - Error 262 oznacza, że komputer stracił połączenie z telefonem.
Przyczyn może być wiele, jedno z rozwiązań, które znalazłem brzmi tak:

I fixed the problem. I used these steps with data ive found over the web.

1. Uninstall "Active sync" , restart pc and reinstall "Active sync" .
2. Turn off All Power Saving/Battery Options, uncheck all.
3. In Connections("USB -> PC") Disable the fast connection.
4. Unlock the Phone with "Diamond Unlocker"
5. Now you can flash to whatever you want. I went to a Custom then back to 1.0.9

I hope this helps some.

Co prawda, dotyczyło to HTC Diamonda, ale sposób flashowania tych 2 telefonów jest dość podobny (a aby nie bawić się w przepisywanie itp. po prostu przekleiłem cały post, który komuś pomógł).
Wydaje mi się, że na dobry początek powinieneś przeinstalować AS/Centrum oprogramowania, raz jeszcze zrobić HR HD2, spróbuj wtedy, jeśli się nie uda - wejdź na HD2 w BootLoader, wtedy go podłącz - może wtedy błąd nie wystąpi...

Inne pytanie - próbowałeś użyć innego gniazda USB? :) Windows ma to do siebie, że czasami tak prozaiczna rzecz, jak wybór innego gniazda rozwiązuje tego typu problemy :D

Poza tym... miło byłoby wiedzieć, jaki masz teraz ROM i jaki próbujesz wgrać :-)