PDA

Zobacz pełną wersję : Gry i Rom :'(



fajfus13
25.11.10, 16:15
1.skad moge sciagnac nowy rom i jakii bo moj jest chyba standardowy tak. I co daje taki ROM .
2.Mam to NET CF 3.7 i nie sprawja mi to trudnosci lecz gry ktore uruchamiam np tower defense, hd2wobble .czasami one dzilaja a czasami w polowie gry lub przy nacisnieciu start wyskakuje błąd po angielsku tz.chodzi o to ze jest za malo pamieci dostepnej aby ta gra dziala ale ja mam dosyc pamieci instaluje wszysko na 8gb-ce a na telefonie mam 60 mb. Gdzy wlacze i wylocze tel to gra dziala ale tez po jakims czasie sie wyłącza i wyskakuje ten bląd :'( Prosze O pomoc
Z góry dzieki fajfus 13

kasier
25.11.10, 16:25
a może ci takie coś wyskakuje bo masz zapchany ram

fajfus13
25.11.10, 16:41
a czym ram sie zajmuje mam max 10 gier

Szakus
25.11.10, 17:15
zainstaluj htc task managera wybierz opcję zamykanie programow x'em a się przekonasz czy problemem sa aplikacje działające w tle
http://hd2blog.pl/2010/07/htc-task-manager-2-1-pl/

fajfus13
25.11.10, 17:36
a skad zainstalowac taki rom jak ty masz i jak o dziala co ma w sobie . jest dobry??

zabijaka75
25.11.10, 17:55
Rom jest to całe oprogramowanie (system np. tak jak masz w kompie windowsa xp), napisz swoją wypowiedz porządnie bo nie wiem o co ci dalej w niej chodzi.

Sieku
25.11.10, 18:41
miałem też tak to w moim przypadku była to wina clików "cache" chyba tak się piszę są to pliki tymczasowe i wchodzą one na telefon niestety , co dziwniejsze nie wiem konkretnie z czego się biorą ale pewnie z chodzenia po necie youtuba itp. ja je usunąłem z poziomu telefonu ale możesz też SKToolem chociaż nie do końca on pomagał w moim przypadku .

fajfus13
25.11.10, 20:33
Zabijaka75
Chodzilo mi o to ze chcialbym zmienic Rom np. na taki jaki ty masz . Bo moj chyba jest standardowy i to troche lipa.PRAWDA. Tylko zabardzo nie wiem czy to dziala fajnie i tu moje pytanie >Czy u Cb dziala wszystko ok > A moze jest jakis lepszy ROM ktory polecasz ?? DZIEKI > I to sie normalnie instaluje czy wymaga wiekszych trudnosci

zabijaka75
25.11.10, 21:32
Wiesz co miałem dużo romów i nie wiem czy tak naprawdę warto zmieniać. Posiadam rom ArturNa ponieważ nie odbiega on dużo od standardowego romu. Gdyż testowałem wiele romów i zawsze przynajmniej mnie coś wkurzało czegoś nie było coś było niedopracowane jak już dobrze wszystko działało to miałem po angielsku i po wielu zmianach sądzę że zbyt wielkiego sensu nie ma to zmienianie romów. Ale jest to frajda ;D hehe

ArturN
28.11.10, 19:36
Uważaj tylko bo zmienianie romów uzależnia. ;D Był czas, że romy zmieniałem praktycznie codziennie. Teraz z braku czasu zostałem przy swoim. Na blogu jest kilka lub na forum PdaClub. Wybierzesz napewno coś dla siebie. Powodzenia Jakby co to służe pomocą przy zmianie romu ;)