PDA

Zobacz pełną wersję : Jak wyłączyć Manilę?



Piotr6
28.01.11, 00:55
Wybaczcie. Albo zgłupiałem, albo czegoś mi brakuje w sofcie.
HD2 mam od trzech tygodni. Wszystko dotychczas szło dobrze. Ustawiłem sobie telefon pod siebie i zachciało mi się spróbować Androida. Tak sobie przy tej próbie namieszałem, że musiałem zrobić HR. Przed chwilą skończyłem zabawę z ponownym ustawianiem WM pod siebie. Kilka minut temu chciałem na chwilę wyłączyć Manilę i okazuje się, że nie potrafię dostać się do zakładki Dzisiaj. Poprzednio w menu start miałem dwie ikony z kołem zębatym i przez jedną z nich wchodziłem w te ustawienia. Teraz mam tylko jedną taką ikonę.
Coś robię źle, czy czegoś mi brakuje?

ArturN
28.01.11, 08:50
Ja mam jedną ikonę "z kołem" - ustawienia/główny ("domek") i przesuwamy palcem u góry z Wygląd na Elementy i tu możesz wyłączyć

kasier
28.01.11, 08:52
Przejdź na stronę Ustawienia i na prawym sofcie masz więcej. Nie wiem czy o to ci chodzi? Bo szczerze mówiąc nie zrozumiałem do końca pytania ;]

Piotr6
28.01.11, 19:39
Serdecznie dziękuję za szybką reakcję. Pisałem posta trochę zdenerwowany swoją bezsilnością. Oczywiście chodziło mi o dotarcie do ustawień Dzisiaj, a konkretnie do tych dwóch zakładek: wygląd i elementy.
W zamieszaniu zapomniałem, że mam tu bardzo przychylnego mi Kol. kasier, do którego mogłem zwrócić się na pw, ale jak już wspominałem "chyba zgłupiałem".
Tak na marginesie zastanawiam się skąd po pierwszym wgraniu romu 3,14 miałem zdublowaną ikonkę do ustawień, prowadzącą bezpośrednio do tych zakładek. Teraz po HR mam tylko jedną i muszę korzystać z drogi wskazanej przez Kol. kasier.
Dziękuję i pozdrawiam.
Piotr6
P.S.
Sprawa jasna, więc chyba do zamknięcia.