PDA

Zobacz pełną wersję : Pomysły i sugestie



Szakus
17.11.10, 11:37
tutaj możecie pisać swoje uwagi i sugestie dotyczące forum

maniek9611
19.11.10, 17:45
sprawdzanie pisowni :) są ludzie którym się to napewno przyda hehehe

Smogg
19.11.10, 18:03
Z tym może pomóc po prostu używanie dobrej przeglądarki :)

Mój FF i Chrome radzą sobie z tym znakomicie ;) Nie wiem jak Opera i IE - bo z nich dawno nie korzystałem... ale przypuszczam, że w dobie wielkiej konkurencji na rynku przeglądarek, nie mogą sobie pozwolić na zostawanie z tyłu i również są w stanie zaoferować podobne funkcje.

Jest jeszcze inna opcja - przed kliknięciem w [Wyślij wiadomość] można zwyczajnie napisać post... w Wordzie :D

maniek9611
19.11.10, 18:22
W domu mam FF także OK, właśnie korzystam w robocie z IE i próbuję pisać jakieś bzdety i nic ;D zreszta kto ma problem z pisaniem to i tak się nie będzie tym przejmował. Czytanie głupot do najprzyjemniejszych nie należy :/

PS
z tym wordem to pojechałeś hehehehe pozdro

zabijaka75
19.11.10, 20:52
Czy szafa graficzna będzie jeszcze przerabiana ??

maniek9611
19.11.10, 23:55
a może garderoba ? ;D

Szakus
20.11.10, 00:11
jasne, że będzie będzie cierpliwości :)

zabijaka75
20.11.10, 20:06
Pytanko kiedy będzie oficjalne otwarcie i czy juz wrzuciliście stronę na gg bo wiem że to długo trawa??

Szakus
20.11.10, 21:04
jak tylko skończę skórkę wrzucę info na blogu, muszę przerobić jeszcze jednego moda bo nie do końca mi pasuje

zabijaka75
21.11.10, 22:37
No jak tam idzie :D

maniek9611
24.11.10, 05:57
super szata :)

zabijaka75
24.11.10, 08:35
Fajnie wygląda ale jeszcze bym zmienił te foldery na takie zdjęcia jak na eomni to wygląda.

Szakus
24.11.10, 13:27
dzięki,
jeszcze mam sporo do poprawiania bo porwałem się na najnowszy realase smf'a i niektóre mody nie chcą współpracować, ale spokojnie bądźmy dobrej myśli :)

Szakus
24.11.10, 17:29
Myślę że jesteśmy wstępnie gotowi na przyjęcie nowych użytkowników

mam do was prośbę przekopiujcie trochę ciekawszych wrzutek z bloga na forum

zabijaka75
24.11.10, 17:30
Szakus czy wrzuciłeś stronę na google, wrzuć na bloga link od forum.

maniek9611
24.11.10, 18:54
dokładnie bez linka na bloga się nie obejdzie Panie Redaktorze :P

zabijaka75
24.11.10, 19:56
Dobra wrzucił :D

Maurice
24.11.10, 21:17
Ja mam za to taką prośbę. Czy dałoby się utworzyć jakiś dział poświęcony na informowanie o postępach na temat Windows Phone 7?

Szakus
24.11.10, 21:23
Dobry pomysł, zrobi się

maniek9611
24.11.10, 21:31
a ja mam taką sugestię...gdy dostaję maile z odpowiedziami na wątki na blogu od razu są z treścią, tu trzeba wejść w link trochę to kłopotliwe i mało wygodne :/

fajfus13
25.11.10, 17:41
ja proponuje dzial fiilmy na naszego htc hd2 albo jakis poddzial; w multimediach

zabijaka75
25.11.10, 17:43
Dodawanie filmów z youtube 8)

Sieku
25.11.10, 18:31
filmy nie głupie :) ale sądzę że wszystkie aplikacje z bloga tzn (gry ,aplikacje) to by się przydały na forum :)

zabijaka75
25.11.10, 18:35
Jeszcze dodaj jedną zakładkę giełda gdzie użytkownicy będą mogli wystawiać swoje oferty.

Sieku
25.11.10, 18:42
możliwość szybkiej odpowiedzi też by się przydała :P

Szakus
25.11.10, 21:18
jest szybka odpowiedz, tylko nie rzuca sie za bardzo w oczy ;)
filmy z youtube zrobie, gielde rowniez

zabijaka75
25.11.10, 21:19
Gdzie jest ta giełda nie moge znaleść :P

Szakus
25.11.10, 21:26
gielde rowniez zrobie :) jak wieczorem zasiade do kompa

zabijaka75
25.11.10, 21:34
Aha :P Nie zapomnij o youtube bo chyba też nie ma

fajfus13
25.11.10, 21:53
Albo normalne filmy pełnometrażowe na hd2

zabijaka75
25.11.10, 22:45
To nie jest forum o filmach przecież pełno jest takich for zarejestruj się na exsite.

fajfus13
25.11.10, 22:52
ok

Szakus
25.11.10, 23:51
mamy już dział giełda oraz automatyczne osadzanie filmików

co do działu z filmami podzielam zdanie zabijaki

zabijaka75
26.11.10, 19:58
Dodaj strone do google!!

Szakus
26.11.10, 21:16
forum jest już zaindeksowane ale żeby zaczęło się pokazywać wyżej w wynikach trzeba poczekać, google musi nabrać zaufania do tej strony
przy okazji jeszcze kilka rzeczy zoptymalizuje ale o to się nie musicie martwić ;)

zabijaka75
26.11.10, 21:22
Ok

wal24
27.11.10, 14:49
Chciałem pomóc koleżance w dziale "Strefa poszukiwań". Podałem linki i dostałem ostrzeżenie od administratora "proszę kodować linki wychodzące". Czy nie dałoby się bez kodowania? O wiele lepiej wyglądają nie kodowane i są wygodniejsze. Zresztą nie wiem jak kodować. Na innych forach nie ma z tym problemu.

maniek9611
27.11.10, 14:58
każde forum ma swoje zasady więc widzisz, nie ma z tym problemu (w menu wybierz # i między znacznikami code umieść link )

Szakus
27.11.10, 21:50
Nie powiedziałbym, że to ostrzeżenie ;) to była prośba tylko taka na szybko
Co do regulaminu to musimy go dopracować, niedługo będzie opublikowany

Boss
28.11.10, 09:30
Albo nie ma, albo nie widzę. Po otwarciu tematu powinien być odnośnik do pierwszego nieczytanego postu. Wiem że w spisie tematów przy każdym nowym pisze "NOWE", ale jak wejdę w pierwszy post, a temat ma kilka stron to jak wskoczyć na pierwszy nieczytany post z wątku? Szukać ręcznie, wracać się do spisu i klikać w "NOWE"? To bez sensu.

Zmniejszenie obrazków w podpisach do jakiejś rozsądnej wielkości bo w tej chwili to się robi kolorowa choinka a nie forum. Podpis jest potrzebny do podania np. pełnej specyfikacji PDA, czy umieszczenia banera, ale żeby walić obrazki większe objętościowo niż treść postu? to bez sensu. Nie wiadomo co czytać i na co zwracać uwagę.

kasier
28.11.10, 10:28
Z tymi podpisami to popieram ;] natomiast nie zauważyłem tej twojej pierwszej części, wydawało mi się że nowe to wskakuje na pierwszy nieczytany właśnie

Boss
28.11.10, 10:56
Zgadza się, ale jak otworzę temat poprzez kliknięcie w nazwę to otwiera się na pierwszym poście i nie ma wtedy już odnośnika do pierwszego nieczytanego wewnątrz tematu. Na 99% for jest.

Następna petycja. Czy jak dostaję maila z informacją że ktoś odpowiedział nie może w treści wiadomości pisać jakiego wątku to dotyczy? Np. teraz dostałem:
kasier napisał odpowiedź w wąteku, który śledzisz.

Zobacz ją pod tym adresem: http://hd2forum.pl/do-administracji/pomysly-i-sugestie/new/?topicseen#new

Przestań śledzić ten wątek klikając tutaj: http://hd2forum.pl/do-administracji/pomysly-i-sugestie/?action=notify

Tekst odpowiedzi brzmi:
Z tymi podpisami to popieram ;] natomiast nie zauważyłem tej twojej pierwszej części, wydawało mi się że nowe to wskakuje na pierwszy nieczytany właśnie

Więcej odpowiedzi może zostać wysłane, ale nie otrzymasz nowych powiadomień emailem, dopóki nie przeczytasz wątku.

Pozdrowienia,
Załoga HTC HD2 Forum.
A przydało by się:

kasier napisał odpowiedź w wąteku Porady i sugestie, który śledzisz.

Zobacz ją pod tym adresem: http://hd2forum.pl/do-administracji/pomysly-i-sugestie/new/?topicseen#new

Przestań śledzić ten wątek klikając tutaj: http://hd2forum.pl/do-administracji/pomysly-i-sugestie/?action=notify

Tekst odpowiedzi brzmi:
Z tymi podpisami to popieram ;] natomiast nie zauważyłem tej twojej pierwszej części, wydawało mi się że nowe to wskakuje na pierwszy nieczytany właśnie

Więcej odpowiedzi może zostać wysłane, ale nie otrzymasz nowych powiadomień emailem, dopóki nie przeczytasz wątku.

Pozdrowienia,
Załoga HTC HD2 Forum.
Czy nie powinno się pisać e-mailem? Tego pewny nie jestem. Jest jeszcze jeden błąd. Piszemy wątku a nie wąteku.

bartass127
28.11.10, 13:27
może zróbmy galerie "mój home screen" ? ::)

Smogg
28.11.10, 14:37
@bartass127: Masz na myśli wątek w którym będziemy wrzucali zrzuty z tego jak wygląda nasze Leo?
No problem --> http://hd2forum.pl/pogaduchy/ <--- tu się to nada :]

Smogg
28.11.10, 14:45
Skoro mamy system reputacji (na razie raczkujący, ale jednak istniejący), to byłbym za tym, aby wprowadzić możliwość checknięcia za co konkretne punkty zostały przyznane (tzn który post spotkał się z aprobatą).
Oraz zakaz postów/podpisów "podoba się mój post - daj plusika", bo wiele takich podpisów i "próśb" występuje przy zwykłym CTRL+C + CTRL+V... Drogi Szakus wie o czym mówię (a jak nie to niech uruchomi komunikator :P)

EDIT:
I jak widać - system łączenia postów nie działa - a double post nie jest good :)

ArturN
28.11.10, 19:07
Moja prośba. Jeżeli kopiujecie nie swoje wpisy z bloga na forum (jak zaproponował Szakus) to wpiszcie na końcu postu kto jest autorem. Jak by nie było, napisanie każdego wpisu zabiera trochę czasu... W życiu nie przyszło by mi do głowy aby skopiować np. wszystkie wpisy Szakusa i podpisać jako swoje i prosić o + za wstawienie.

Smogg
28.11.10, 21:28
To, to raczej nie do nas i między nami, ale do osoby, która przerzuciła już chyba całego bloga na forum, właśnie - niestety - pomijając creditsy ;)

To o czym pisałem Szakusowi to ten post: http://hd2forum.pl/gry/hd2-wobble/ - słowo w słowo to samo co na blogu - http://hd2blog.pl/2010/09/hd2-wooble/

Wiem, że przerzucanie wszystkiego na forum jest uciążliwe, upierdliwe, czasochłonne, oraz niewdzięczne... ale jakoś widok mojego wpisu z obcym nickiem i sygnaturą "Jeśli wam pomogłem lub mój post się wam spodobał to kliknij [+DZIĘKI+]" uważam za - delikatnie mówiąc - nie fair...
Tak samo jak za zachowanie nie fair uważałbym teraz zmienianie przez nas "autora posta" na autora wpisu na blogu (w większości Ciebie Artur i Kamila), ale jeśli miałbym wybierać manualne dodawanie do każdego posta creditsów dla osoby, która to wrzuciła na bloga -albo- pierwsze rozwiązanie... to chyba właśnie to pierwsze bym wybrał (oh, jaki ja niedobry :P).

Dyskutuję sobie z Szakusem na temat tej reputacji tutaj... Sygnatury, a także (o ile nie zwłaszcza) posty z "prośbą" o rep także mi się niespecjalnie podobają i są dla mnie czymś ciężko akceptowalnym. Słuchajcie, to nie forum dla dzieci - chyba większość z nas kręciła się po naprawdę różnych zakątkach internetu i wie, że jak jest przycisk 'dzięki' (czy cokolwiek podobnego), a post nam pomógł, to się dziękuje właśnie w taki sposób. Wszelkie dodatkowe nagabywania, aby to zrobić naprawdę mnie zniechęcają, bo nie wszystko wokół tej reputacji na forum się kręci. Nie dostanie się za nie przelewu. Za 10000 rep nie ma punktów promocyjnych na zakup wafelków w markecie. Dziecka reputacją z forum internetowego też się nie wyżywi... so what's the deal?!

Jak widzę posty/sygnatury w stylu "daj rep" to pierwsze co mi przychodzi na myśl, to to:
http://www.skierniewice.com.pl/Portals/0/NTForums_Attach/11273437571.JPG

maniek9611
28.11.10, 22:01
Też mnie to razi, brawo Smogg

ArturN
28.11.10, 22:36
Smogg napisałeś wszystko nic dodać nic ująć ;)

zabijaka75
28.11.10, 23:22
Sory ale jak byście nie widzieli to dużo wątków jest napisane przeze mnie, Szakus napisał żebyśmy przerzucali z bloga. Gdybyś regularnie przeglądał forum wiedziałbyś. Macie admina możecie przerabiać.

maniek9611
28.11.10, 23:33
porób dopiski od kogo skopiowałeś i zakończmy jakieś niepotrzebne niesnaski 8) nie będziemy się przecież kłócić :)

ArturN
28.11.10, 23:36
to nie jest kłótnia ale normalna wymiana zdań, dyskusję możemy szybko zakończyć, ale narazie nie ma potrzeby co nie? Pozdro ;)

maniek9611
28.11.10, 23:41
ja też mam taką nadzieję ;D

ArturN
28.11.10, 23:46
czyli temat zżynania postów zakończony ;)

Szakus
29.11.10, 09:34
Dokładnie nie ma o co robić wielkiego halo, prosiłem w tym temacie żeby trochę zapełnić forum wpisami z bloga bo sam nie mam na to czasu, wolę popracować nad silnikiem i innymi rzeczami związanymi z forum.
Wypadało by tylko w tych wpisach dodać notkę z linkiem do źródła

Smogg
29.11.10, 12:38
(...) Macie admina możecie przerabiać.


Napisałem już jakie możliwości widzę. Wiem, że z Szakusem mamy admina, mamy też global modów i również oni mogą się tym zająć.

Sęk w tym, czy Tobie się opłaca, abyśmy my się tym zajmowali i zmieniali całego autora (jakby nie patrzeć niwecząc sporo Twojej pracy na forum), czy może jednak lepiej będzie jeśli sam dodasz do postów małe info czyje to i skąd :-)

Pierwszy lepszy przykład:
- forum: http://hd2forum.pl/tutoriale-faq/jak-wykonac-soft-reset-i-hard-reset-(dla-poczatkujacych)
- blog: http://hd2blog.pl/2010/06/jak-wykonac-soft-reset-i-hard-reset/
- autor na blogu: Kamil
- autor na forum: zabijaka75
- różnice: wersja z forum posiada wstęp i dodatkowy 1 pkt do HR (242 znaki, 36 wyrazów :P)
- możliwe rozwiązanie: dopisać link do źródła wraz z autorem 'bazy' + poinformować w stopce posta, że lekko zmodyfikowało się tę 'bazę' - tutaj miejsce na Twój nick.

Trudne? Bynajmniej... trzeba tylko chcieć załagodzić sytuację i uciąć ją w zarodku, zamiast pisać o posiadanych prawach na forum i możliwości zrobienia czegoś samemu - bo imho nie tędy droga.

ArturN
29.11.10, 22:46
zgadzam się z Tobą w 100%. Zwykła przyzwoitość nakazuje aby napisać kto jest autorem ;) Nie raz kopiowałem za zgodą autora artykuły - zawsze zamieszcałem odnośnik i autora. To chyba normalne.

Boss
30.11.10, 10:23
Mam takie pytanie. Jak zacząć nowy wątek? nigdzie nie widzę opcji abym mógł zacząć własny temat.

Smogg
30.11.10, 10:42
http://img684.imageshack.us/img684/784/nowywatek.jpg

O tak ;)

Boss
30.11.10, 11:04
O tak. Nie mam ani nowy wątek, ani nowa ankieta.

Szakus
30.11.10, 11:28
Sorki mój błąd poprawione

Smogg
30.11.10, 11:48
No to Szakus pojechał po bandzie, a potem się człowiek budzi i dziwi, że brak nowych wątków :P

Swoją drogą, to tylko moje wrażenie, czy z pomysłami i sugestiami ten wątek zaczyna mieć coraz mniej wspólnego? :-)

Boss
30.11.10, 12:43
A wąteku dalej tkwi w mailu.
Dzięki za danie możliwości pisania postów.

zabijaka75
30.11.10, 20:15
Ok dopisze kto jest autorem tylko nie dziś w piątek.

A to tak dużo czasu zabiera?
[hr]Dodano: 1291185681[hr]
Tak

bartass127
04.12.10, 13:03
Pomysł
Założenie gdzieś w górnym rogu cos w stylu " Najnowsze wątki" by od razu widziec co jest nowego.

Smogg
04.12.10, 13:08
Na dole strony - pod ShoutBoxem - znajduje się lista 10 ostatnich odpowiedzi (najświeższych). Znajdują się tam też i dopiero co rozpoczęte wątki.
Dodatkowo - przy nazwie każdego z działów forum istnieje link: "Nieprzeczytane wiadomości" który wyświetla to, czego się nie widziało w danym dziale.

Czy coś takiego miałeś na myśli? :)

bartass127
04.12.10, 15:38
FAIL.
sory, nie zauwazylem, przenioslem sie z forum o symbianie, tam bylo w prawym gornym rogu ;D
ale ok ;D

Smogg
04.12.10, 16:01
No to bardzo się cieszę, że mogliśmy sprostać Twoim wymaganiom... nawet zanim się one pojawiły w takiej czy innej formie :D

Jako ciekawostkę dla zaglądających tutaj osób dodam, że koło przycisku 'Wyloguj się' jest przycisk 'Chat' - przełącza on na pełną wersję naszego Ajaxa (wersja mini znajduje się na dole głównej strony forum)... nie jest jeszcze co prawda do końca funkcjonalny... ale będzie! :-)
Warto więc o tym pamiętać ;)

Boss
09.01.11, 11:56
Określenie solved jest głupie i bez sensu. Nie wiem czy jest to popis kogoś znajomości języków obcych, czy też określeń anglojęzycznych. Jest to forum polskie więc w czym problem? Wystarczy używać określenia rozwiązany, czy też zakończony, zamknięty.

Smogg
09.01.11, 12:17
Jest to określenie stosowane na wielu forach internetowych, niemniej jednak dziękujemy Ci za Twoją sugestię i ocenę...

gRRuby
09.01.11, 14:31
Propozycja:
Dział z linkami do stron z recenzjami, informacjami i materiałami o hd2 np HD2 w sieci czy coś podobnego.
Jak ktoś znajdzie coś interesującego to można będzie wrzucić.

maniek9611
09.01.11, 14:38
Propozycja:
Dział z linkami do stron z recenzjami, informacjami i materiałami o hd2 np HD2 w sieci czy coś podobnego.
Jak ktoś znajdzie coś interesującego to można będzie wrzucić.

Zawsze to można wrzucić do działu Inne - Pogaduchy

muminux
12.01.11, 00:04
może dodać dział poświęcony akcesoriom do HD2 takim jak obudowy, folie, uchwyty, ładowarki itp wiadomo co jakiś czas pojawia się coś ciekawego a nowi użytkownicy (np. ja) czasem szukają pomocy jakie akcesoria warto kupić by nie wtopić albo przepłacić.

lakikwap
12.01.11, 00:31
moge wiedzieć czemu trzeba kodować linki? przecież lepiej/łatwiej jest kliknąć i przejść na strone niż kopiowac i wklejać.?

pytanko 2.. troche po cienkim lodzie stąpam :)... czemu jest zabronione rozmawianie o nielegalnych kopiaj/wersjach oprogramowania BEZ podawania linków :)?

maniek9611
12.01.11, 00:50
1. Pozycjonowanie w googlach (dzięki temu przez te linki inni trafiają do nas :P ), robole od indeksowania widzą dany link w formie tekstu.
2. Forum nie będzie pomagać w crackowaniu aplikacji bądź gier!

lakikwap
12.01.11, 01:24
dzięki za odpowiedzi pozdrawiam

Smogg
12.01.11, 02:52
Uff ;)
To może po kolei ;)

@muminux: Taki dział mógłby się znaleźć na forum... ale nie wiem, czy jest sens tworzenia działu dla sprawy, która z powodzeniem mogłaby się zamknąć w jednym/dwóch tematach... Co mam na myśli - otóż ogólna pula różnych akcesoriów do HD2 wcale nie wygląda wybitnie imponująco... mamy ~5 rodzajów podstawek, kilka uchwytów do samochodu, jedną większą baterię... kabelków USB i ładowarek nawet nie liczę :P Hmm.. Folie... ok, są 3 rodzaje - poliwęglan, te "na wodę" i IS, które jest marką samą w sobie w tym momencie...
HD2 jest w tej chwili telefonem dosyć "starym" jak na warunki rynkowe - HTC promuje nowe telefony z WP7 i Androidem, sam Leo ma już ponad rok... to kupa czasu w ujęciu nowych technologii (to co głównie teraz "trzyma ten telefon przy życiu" to xda oraz nasi rodzimi kucharze - na tym forum -> SZACUN ArturN :-))

Natomiast, jeśli ktoś jeszcze wyrazi chęć osobnego działu z akcesoriami na forum - z mojej strony nie widzę żadnego problemu, aby to dodać ;)
Ale nie chciałbym, aby wyszło tak jak z działami z aplikacjami/grami dla Androida - niby było zapotrzebowanie, a teraz działy stoją puste ;P

Dalej:
@lakikwap:
Ad. 1 Kodowanie linków, poza tym co przedstawił kolega Maniek, powoduje, iż osoba niezalogowana na forum nie widzi tejże zawartości (tagu code)... z naszego punktu widzenia, osób, które stawiają na rozwój forum - jest to działanie poniekąd korzystne dla frekwencji i (mam nadzieję) osób aktywnie uczestniczących w życiu forum - bo skoro ma się konto, widzi się linki... to łatwiej coś napisać, pomóc, spytać etc. ;)
Ad. 2 Jeśli zaczniemy sobie pomagać w wyszukiwaniu "piratów", czy wręcz wrzucać to tutaj, to z "Waszej" perspektywy - super! darmowy soft! ... Ale... w razie problemów - to początkowo my mamy problemy, ponieważ na to pozwalamy... a tak, to problemów nie będzie miał nikt ;)
Inna sprawa, to taka, że jeśli soft jest warty używania, to wypadałoby go kupić... a wiele programów jest udostępnionych w wersji 'trial', która z powodzeniem umożliwia "sprawdzenie", czy dany soft odpowiada potrzebom, oraz, czy warto za niego zapłacić cenę, którą przedstawił Autor.
Rozmawianie o źródłach "pirackich" aplikacji, proszenie o linki na PW, zastanawianie się, czy coś takiego jest w ogóle dostępne w necie... z mojej perspektywy jest po prostu szukaniem alternatywnych (dla zakupu) rozwiązań, aby posiadać pełną wersję danej aplikacji... a skoro - zgodnie z tym, co powyżej - tego unikamy, to i taka forma jest tutaj niepożądaną ;)
Ergo - jeśli soft jest dobry, to go kup. Jeśli jednak chcesz zdobyć jego pełną wersję inaczej, aniżeli poprzez zakup... szukaj sam, nie mieszając w to forum :P Internet jest pełen "piratów" i jeśli naprawdę chcesz - to znajdziesz... afiszowanie się z poszukiwaniem/znalezieniem w tym miejscu nie służy nikomu ;P

Boss
12.01.11, 09:40
Proponuję dać skrypt na forum aby ten po wykryciu linku dawał go od razu samemu w tagi code.

maniek9611
12.01.11, 10:03
Proponuję dać skrypt na forum aby ten po wykryciu linku dawał go od razu samemu w tagi code.

Pokaż mi forum na którym coś takiego istnieje...ja nie kojarzę. To rozwiązanie to już aż za nad to dla leniwych bo nie wiem w czym problem, to kwestia jednego kliknięcia i nie widzę powodu aby to zmieniać :P

i dla małej dygresji:
Ja od siebie proponuję Adminom zrobić skrypt aby patrząc na monitor odczytywał myśli i post sam się pisał.

Smogg
12.01.11, 10:26
Aleś uszczypliwy, Mańku ;P

Na forum był "skrypt", który, jak wykrył link, to dodawał do niego tagi url... ale to wyłączyłem :P
Całkiem możliwe, że na tej samej zasadzie można podmienić url na code... tyle tylko, że faktycznie, to kolejna opcja na rozleniwienie ludzi.
Kliknięcie w # aby zakodować dany link, albo manualne wpisanie tagów naprawdę nie jest jakimś mega wyzwaniem intelektualnym, oraz nie zajmuje tyle czasu, aby można było go wykorzystać na coś znacznie bardziej twórczego (bo 2 kliki myszką to nawet nie sekunda...).

muminux
15.01.11, 23:25
mam jeszcze jedna sugestie. Skoro jest już dział z WP7 to może by zrobić dział o ubuntu na HD2 lub gdzieś zrobić poddział? Całkiem ładnie wygląda już ubuntu w wersji 0.3 dodatkowo możliwość podpięcia myszki i klawiatury jest czymś godnym uwagi można podłączyć większość urządzeń na usb no i instalować praktycznie większość programów. Można by zrobić działy z ciekawymi programami itp :)
podaje link by zobrazować jak bardzo zaawansowany jest ten projekt.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=889433

All
17.02.11, 01:48
Witajcie ( w sumie już się przywitałem w odpowiednim dziale)
Nie widzę działu z opiniami na temat akcesoriów do HD2 (taki poradnik kupującego/opinie itp.)

zabijaka75
19.03.11, 09:02
Proponuje zmienić te szaro-zielone foldery na ciekawsze ikonki odpowiadające tematyce działu.

Smogg
19.03.11, 14:39
Propozycja dobra ;D

Jest ktoś chętny podjęcia się wykonania takich ikon? 8)

zabijaka75
28.03.11, 22:21
Nie ma nikogo chętnego ::)

maniek9611
28.03.11, 23:10
Już widzę jednego delikwenta buahahahaha

zabijaka75
29.03.11, 22:03
Jak się samemu nie zrobi to nie będzie w wolnym czasie czegoś poszukam. ;)

maniek9611
29.03.11, 22:15
Brak czasu, brak czasu :P Ale poniżej ten warnik "Obserwowany" może zniknąć :P

Smogg
29.03.11, 22:20
Hehehe, Maniek zaczyna przekupywać 8)

Kilka projektów już mamy, ale tak to jakoś trochę się wyciszyło for the moment...

maniek9611
29.03.11, 22:22
Ja bym to nazwał siłą motywacji :P

Smogg
29.03.11, 22:26
To jak Ty marchewkę, to ja kija - Zabijaka, jeśli tego nie zrobisz to Cię zbanujemy! :]

maniek9611
29.03.11, 22:31
Smogg rulezzzz :D ale zgniłem

H.Gear357
30.03.11, 10:55
Drodzy Administratorzy! Taka mała sugestia. Przesuńcie czas na swoim serwerze , bo macie godzinę do tyłu i przez to są przekłamania na postach w kwestii czasu . Na moim zegarze jest 9:51 a u Was : Marzec 30, 2011, 08:51:47. Pozdrawiam!

Smogg
30.03.11, 11:28
Thx, zrobione ;D
Na zegarze 10:28

bartass127
23.01.12, 20:53
Jako iż to Pomysły i sugestie, stwórzmy coś na takiego na przykładzie xda "Post your today screen" z opisem personalizacji.
:)

Smogg
23.01.12, 22:41
Jako osobny dział, czy po prostu temat np. w "Pogaduchach"?

bartass127
24.01.12, 18:01
Moze być przyklejony temat w "Pogaduchach" ;)
Moze jakaś ankieta, kto jest za, a kto przeciw zalozenia tego topicu :)

Smogg
24.01.12, 21:08
Ankieta wydaje mi się zupełnie niepotrzebna i odwlekająca w czasie coś, co możesz od ręki założyć, a ja przykleić ;)

bajan
28.03.12, 10:43
Słownik pojęć by się przydał, takie słowa: bugi, root, perementroot, stock i inne. Może ktoś ma wiedzę lub ma zrobiony słowniczek.

Smogg
28.03.12, 11:11
http://htcclub.pl/42-tutoriale-faq-android/1736-slownik-pojec.html

Soren
29.03.12, 17:49
Szakus myślałeś o tym żeby info o autorze pierwszego postu w wątku był standardowo po lewej stronie?
I co z logiem (htc małymi literami?) i kolorystyką forum?

kasier
29.03.12, 18:04
jeśli chodzi o logo to myślę że się zrobi, a jeżeli chodzi o kolorystke to co masz na myśli na przykład, bo jak dla mnie jest ok

Soren
29.03.12, 18:10
Mam na myśli żeby niebieskie akcenty (nijak kojarzące się z htc według mnie) zmienić na takie biało szare rodem z witryny HTC (http://www.htc.com).
Myślę że to by bardziej pasowało do charakterystyki i tematyki forum.

KurczaQ
30.03.12, 09:26
Niee, tak jest bardzo ładnie :)

Wysłane z Lwa :)

Vinrael
30.03.12, 12:05
Od biedy można by dać do wyboru kolorystykę forum... I wilk syty i owca cała.

kasier
30.03.12, 13:12
No w sumie szakusku dodaj jakieś style wtedy każdy sobie sam dobierze co mu się podoba

KurczaQ
30.03.12, 17:31
Pięknie powiedziane :) style nawiązujące do sense 3.X i 4 :)

Wysłane z Lwa :)

Soren
31.03.12, 19:25
Ja bym jednak stawiał na jeden styl. W końcu to wizytówka forum.
Ewentualnie odpicować główny styl jak wspomniałem wcześniej, a dodatkowe jako opcje.

ghost_
03.04.12, 23:34
Cały czas mi wyskakuje (na górze, może bardziej będzie trafne określenie "wyświetla"), że mam jedną wiadomość nieprzeczytaną, tymczasem mam pustą skrzynkę :] Podejrzewam, że to bug w skrypcie (tak jak kiedyś na phpbb2 się spotkałem z podobnym, jak nie identycznym) - ponoć poradzili sobie z tym manipulując z bazą danych wiadomości lub pamięcią cache :D

nie wiem czy to tylko u mnie pojawia się wiadomość nieprzeczytana czy u większej liczby userów ;] Może się wypowiedzą :)

PS: słowem kluczem tutaj staje się "wiadomość" = "powiadomienie" ;] jakby ktoś miał wonpliwoździ :P

Vinrael
04.04.12, 00:10
Już ktoś poruszał tą sprawę, na chwilę obecną był (chyba?) jeden taki przypadek, ale z pewnością ktoś się tym zajmie ;d
Ddzienki.

Szakus
04.04.12, 14:23
Teraz powinno być ok

Soren
09.04.12, 14:27
Czy mi się wydaje czy nie ma opcji wstawienia grafiki w sygnaturkę?

Smogg
09.04.12, 15:25
Nie działa bbcode [img]?

Soren
09.04.12, 18:01
W podgladzie sygnaturki byl tylko link do grafiki

Wysłane z mojego HTC Sensation Z710e za pomocą Tapatalk

Szakus
09.04.12, 19:33
Teraz powinno być ok

KurczaQ
17.06.12, 10:09
Przydało by mi się wsparcie w liczbie jednego Redaktora na Facebooku, bo jak zapewne zauważyliście prze migrowałem na platformę z RedMount, i ktoś kto by pisał o Androidzie był by jak miód na rany ;)

Pytanie brzmi czy mogę na face dopytać kto chcę pomóc w wsparciu? :)

Szakus
17.06.12, 12:56
jasne pytaj, na hd2blog mam 700 fanów czasem udostępniam twoje wpisy z htcclub, ale ostatnio prawie wcale kompa nie włączam po pracy tylko na ipadzie poczte sprawdze i tyle

Vinrael
17.06.12, 13:20
Ja mogę ewentualnie zrobić jakieś poradniki do Androida. Sprzęt mam dość dobry, więc i jakościowo by było OK. Tylko musiałbym się z kimś dogadać, bo nie chcę robić tego w 100% na własną odpowiedzialność ;d

KurczaQ
17.06.12, 14:41
Tak więc Vinrael musimy wymienić się kontaktami i weźmiemy się do roboty ;) bo ja sam mam masę pomysłów i mogę robić :D

Vinrael
17.06.12, 14:47
XFire: Vinrael
skype w profilu
I tyle ;d

KurczaQ
17.06.12, 19:11
bosko :P

Dodatkowo hmm przydał by nam się blog, nam a nie HD2blog ;) oddzielny dla hTcClub ;)

KurczaQ
08.07.12, 07:28
Niestety ale od paru dni nic nie dzieje się na forum.. moja idea to jakiś prosty konkursik :) może kogoś przyciągniemy

Wysłane z Leona za pomocą Tapatalk 2

Vinrael
08.07.12, 10:17
Co zmieni konkursik, skoro i tak nikt nie wchodzi na forum...

Szakus
08.07.12, 10:47
Wchodzić to ludzie wchodza, nawet z gogola 2 miejsce aktualnie na htc forum i 1 na hd2 forum.. co z tego skoro Sie nie rejestruja, wszystko mają dostępne bez potrzeby logowania, a to że tak mało ludzi zalogowanych działa na nasza niekorzyść, co do konkursu jest to jakiś pomysł, na drugim forum mam regularnie konkursy tyle że sponsorzy sami Sie zgłaszają a ze świeżym forum ciężko o sponsora

Tapnięte z e3d

KurczaQ
08.07.12, 11:01
Świeżym ale mającym spore plecy :) można poszukać sponsora, dodatkowo mógłbym kombinować współpracę z MobileWorld24.pl na którym jestem redaktorem, podobała by się wam idea linkowania się ?

Wysłane z Leona za pomocą Tapatalk 2