PDA

Zobacz pełną wersję : Nie mogę dodać programu w szybkich linkach



Daniello
08.02.11, 20:22
Witam jestem nowy wiec witam wszystkich,
Przeglądnąłem wszystkie wątki i nikt nie miał takiego problemu wiec założyłem nowy wątek.Mam problem z dodaniem programu w szybkich linkach.Może od początku. Mam HTC HD2 z Ery z oryginalnym oprogramowaniem. Na ekranie głównym jest 9 ikonek do szybkich linków. Miałem wszystkie wykorzystane.Na jedenej z nich był Facebook.Po wejsciu w marketpleace zacząłem ściagac aktualizacje do Facebooka, telefon sciągnął aplikacje i strasznie dlugo zaczął ją instalować , myślałem że się zawiesił i przerwałem istalację.Po tym pojawił mi sie komunikat,że będę musiał na nowo zainstalować Facebooka ok. Skrót w szybkich linkach do Facebooka został samoczynnie wywalony.Sciągnąłem i zainstalowałem bez problemu.Na ekranie głównym wszedłem w menu i dodaj szybki link otworzyly mi sie programy wybrałem Facebook i tutaj zaczyna sie problem bo nie moge na tej jednej ikonce dodac zadnego programu.Pozostałe 8 działaja bez zarzutu a problem mam z ta jedna- nie moge nic dodac.Moze sie troche rozpisałem ale chciałem opisac całą sytuacje.Prosze o pomoc z góry dzięki

maniek9611
08.02.11, 21:08
Może to głupio zabrzmi, robiłeś soft reset? Czasami najprostsza rzecz a pomaga :P

Daniello
08.02.11, 21:11
hehe,ze trzy razy!!!

maniek9611
08.02.11, 21:39
Ja bym zmienił szybkie linki z 3 na 4 i zobacz co bedzie się działo

http://hd2forum.pl/pomoc-pytania-problemy/pytanie-dotyczace-quick-links-na-today/

Smogg
08.02.11, 21:40
A może skrót nie został wywalony, tylko siedzi tam nadal, ale jest 'niewidzialny' ? Próbowałeś usunąć to puste miejsce?

Daniello
08.02.11, 22:27
skrót z szybkich linków sam sie usunął została pusta ikonka , jak ja klikam pozwala wybrac mi program , kontakty lub zakładkę ale nie dodaje. Chyba ,że masz na myśli inny skót w innym miejscu?
[hr]Dodano: 1297197703[hr]
do maniek9611: wszedłem , sciągnałem , odpaliłem i nie kumam, strasznie to wszystko pogmatwane :( może masz jakis łatwiejszy sposób;)

Daniello
13.02.11, 04:11
zrobione!!!! nie pomogla zmiana 4x4 czy 5x5.Tylko twardy reset.dzieki wszystkim za pomoc!!!