PDA

Zobacz pełną wersję : Zacinająca się Automapa



ekania
08.02.11, 20:28
Witam wszystkich.
Mam problem z AutoMapą 6.7 PL na moim HD2, gdy włączę telefon i ją uruchomię to do od razu się pięknie włącza jednak gdy telefon już trochę pochodzi, będę uruchamiał różne aplikacje to po kliknięciu na ikonę AM wyskakuje okienko trwa ładowanie programu, na środku ekranu pojawia się ikonka ładowania( te cztery kręcące się kropki) jednak program nie chce się uruchomić. Czekałem nawet pięć minut gdy tak się stało jednak bez rezultatu. Oczywiście wszystkie programy z których korzystam przed uruchomieniem AM zamykam przez Duttys Task Manager (nawet album itp) a i tak wygląda to tak jakby tel miał zajętą lub przeciążoną pamięć. W takim przypadku robie soft reset i znowu włącza się bez problemu. AM instaluję na karcie pamięci 2GB za pomocą wbudowanego do laptopa czytnika kart. Myślałem, że dzieje się to przez to, że program znajduje się właśnie na karcie więc mapę zostawiłem na karcie a sam program przerzuciłem do telefonu jednak to nie pomogło - objawy te same. Prosiłabym o pomoc bo HD2 kupiłem m.in. żeby korzystać z AM a nie chcę przed każdym jej uruchomieniem robić resetu.
Pozdrawiam.

kasier
08.02.11, 23:10
no ja u siebie na htc miałem podobny problem jak zacząłem dużo mieszać w telefonie, wiesz doświadczenia z różnymi programami instalowanie usuwanie itd. oczywiście wcześniej chodziło wszystko dobrze, skończyło się na tym że zrobiłem HR i po kłopocie a telefon mam teraz zrobiony pod siebie i już nie muszę testować niczego

maniek9611
09.02.11, 00:22
Moim zdaniem problemem mogą być jakieś aplikacje które działają w tle i zamulają Twoją AM. Ja zawsze jak odpalam swoją, a też dokładnie tej wersji używam, upewniam się, że mam wszystko wyłączone i nie miałem nigdy z tym problemów. Czego najczęściej używasz? Odpal i sprawdź po jak AM chodzi, będziesz miał rozwiązanie. Tylko dziwi mnie jedno dlaczego task nie działa tak jak powinien hmmm

kasier
09.02.11, 01:38
Ja sprawdzałem u siebie i nie miały na to wpływ żadne aplikacje działające w tle, lub też nie działające w moim przypadku eksperymentowałem i ostro namieszałem ogólnie, wszystko chodziło jak należy poza am. Pierwsze odpalenie i kolejne zaraz po sobie zawsze działały prawidłowo, mogłem nie korzystać z telefonu przez jakiś czas po czym znowu włączyć automape i problem się pojawiał.
[hr]Dodano: 1297208368[hr]
znikał oczywiście po sr

kisiek_
09.02.11, 01:43
Ja używam iGo8 i nie mam najmniejszych problemów z działaniem telefonu czy innych aplikacji, telefon odbiera i wykonuje polaczenia jak i odbiera sms. Czasem zdaza mi sie nie wyłaczyc iG0 i wtedy net czy jakas gra tez mi chodzą

kolego nie odchodźmy od tematu, tu nie jest wątek o IGO

maniek9611
09.02.11, 13:35
http://pdaclub.pl/forum/leo/zacinajaca-sie-automapa-w-hd2/

No to odpowiedź już znasz i potwierdzam działanie z operą mini bezproblemowe :)

kasier
09.02.11, 15:49
No i to nawet miałoby sens, też używałem w tym czasie opery 10 :), po hr używam stockowej i też tego problemu teraz nie posiadam ;]

ekania
10.02.11, 01:51
Czyli przesiadka na Operę Mini.:) Dziękuję wszystkim za szybką i profesjonalną odpowiedź. Pozdrawiam.