PDA

Zobacz pełną wersję : Dziwne zachowanie aparatu



gRRuby
16.02.11, 20:50
Jeśli ustawię aparat poziomo, tak że mam po prawej stronie przyciski systemowe, aparat głupieje. Pojawia się poszatkowany, pomniejszony i obrócony obraz na 1/4 ekranu. Kiedy aparat ustawię pionowo albo poziomo, ale obrócę go o 180o to wszystko jest ok. Mam zainstalowane BsB Tweaks, ale jakoś nie mogę skojarzyć początku problemów z instalacją BsB. Jakieś sugestie jak go doprowadzić do normy?

maniek9611
16.02.11, 21:49
Dla mnie BsB to porażka i czasami może dobrze namieszać w systemie. Wielu jest zwolenników, ja do nich nie należę. Jeżeli mocno zdążyło namieszać to pewnie skończy się na Hard Resecie. Pozdr

Smogg
16.02.11, 22:06
Jakieś sugestie... BsB było tworzone z myślą o 1.48 (czy jaki to tam miał numerek ten archaiczny rom)... instalowanie go na nowszych to ryzyko, a na customach to już w ogóle wycieczka samolotem do Smoleńska :-)

maniek9611
16.02.11, 22:16
True, only 1.48 :)

Pare osób się kiedyś kłóciło ze mną na pdaclubie jak to napisałem :) Co za świat 8) U jednego będzie dobrze chodzic (więcej szczęścia) a u drugiego pfffff... Ja tam omijam szerokim łukiem.

na customach to już w ogóle wycieczka samolotem do Smoleńska :-)
Dokładnie Smoggu tak jest ;D

lakikwap
16.02.11, 22:50
ja mam BSB ii włączyłem 2 opcje, jedna to wyłączenie galeri zdjęć a nie "zwinięcie do paska", druga to zmniejszenie czułości ekranu- niedziała (po resecie cały czas jest na off). Przynajmniej nic sie nie zepsuło, wszystko dziła po staremu, rom 3.14

gRRuby
16.02.11, 22:58
To mam prośbę, zwłaszcza do akikwap, możesz mi podać domyślne ustawienia BsB - tzn takie jakie są po jego instalacji. Ustawię tak jakby nic nie było modyfikowane i odinstaluję BsB. To chyba jedyne co mogę zrobić.

lakikwap
16.02.11, 23:17
ja mam na on power saving, auto syn clock, stk service, sim contack, clculator vibr., error reporting, phone slide cover, startup animation.

gRRuby
16.02.11, 23:41
Hmmm to niby mam tak samo. A masz coś zaznaczone w opcjach "Rotation"?

lakikwap
16.02.11, 23:43
nie

gRRuby
16.02.11, 23:48
Dzięki.
[hr]Dodano: 1297968799[hr]
Ustawiłem wszystko w BsB jak było ale problem jest dalej.
Czy czytnik kodów i-nigma może coś namieszać? Wygląda na porządnie napisaną aplikacje i działa fajnie, ale różnie bywa.