PDA

Zobacz pełną wersję : HD2 Smok zjada baterie + gra



undermount
23.02.11, 20:13
Witam wszystkich mozecie mi powiedziec co mam zrobic aby smok ktory siedzi w moim htc kupionym 2 dni temu nie kradl mi bateri z htc gdy trzymam go w kieszeni? To co robi ten telefon jest poprostu..... rano laduje do 7 a do 15 mam 5 procent. Nie mam zadnych programow tylko kilka gier.
A drugi problem to nfs shift gram sobie elegancko i gdy wylaczam gre glowne tlo wywraca mi sie na bok i nie moge wrocic spowrotem do normalniej postaci tylko musze resetowac fona w czym jest problem. Pozdrawiam was i prosze pomozcie mi a kiedys ofiaruje wam moje posty.

maniek9611
23.02.11, 20:30
A drugi problem to nfs shift gram sobie elegancko i gdy wylaczam gre glowne tlo wywraca mi sie na bok i nie moge wrocic spowrotem do normalniej postaci tylko musze resetowac fona w czym jest problem. Pozdrawiam was i prosze pomozcie mi a kiedys ofiaruje wam moje posty.

Wciśnij zieloną słuchawkę :P


Witam wszystkich mozecie mi powiedziec co mam zrobic aby smok ktory siedzi w moim htc kupionym 2 dni temu nie kradl mi bateri z htc gdy trzymam go w kieszeni? To co robi ten telefon jest poprostu..... rano laduje do 7 a do 15 mam 5 procent. Nie mam zadnych programow tylko kilka gier.

a gdy go nie trzymasz w kieszeni to ile Ci trzyma? ;D

Szakus
23.02.11, 20:32
w tle musi chodzić jakiś proces (smok) który kradnie te procenty
po pierwsze spróbuj zainstalować task manager i ubijaj wszystkie aplikacje bo być moze one są tylko zminimalizowane
jak nie pomoże zrób hard reset nie instaluj żadnych gier i zobacz czy dalej procenty będą uciekać, potem instaluj gry po kolei jedna na dzień ;) zobaczysz która może powodować taki stan rzeczy

undermount
23.02.11, 20:54
Duzo mniej trzyma :)
Korzystam z menadzer zadan i zawsze zamykam aplikacje wszystkie ale ten smok nie chce odejsc :( sprobuje. dz za odp