PDA

Zobacz pełną wersję : Pamiec wewnetrzna HD2



Zwierzu
02.03.11, 16:35
Witam
Jesli ktos by mogl mi wyjasnic jak to jest sa romy ktore wymagaja 1GB pamieci wewnetrznej to oznacza ze sa rozne wersje naszych Leosi?:)

Smogg
02.03.11, 18:00
Dokładnie :-)

W USA T-Mobile wypuściło swoją wersję Leo.

Od Europejskiej różni się:
1. Wysokością - telefon ten jest nieznacznie wyższy... między wyświetlaczem a głośnikiem umieszczone jest logo T-Mobile;
2. Posiada kolorowe słuchawki - zielona odbierania, oraz czerwona kończenia rozmowy;
3. Posiada 1024MB pamięci ROM (wersja EU posiada 512).

Zwierzu
03.03.11, 13:53
Jak zwykle amerykanie musza miec , wieksze , lepsze , mocniejsze ale za to slabo u nich z matematyka:)

Troche taki OT

Kiedys jechalem amerykaninem i bylo pytanie w stylu ile to 49:7....gosc do mnie (facet dorobil sie sam wielkiego majatku, biznesmen) weź sięgnij do schowka tam jest kalkulator ja na to ale to jest 7. Zrobil wielkie oczy i mowi ze jestem dobry z rachunków:)

Smogg
03.03.11, 18:37
Może właśnie dlatego dorobił się wielkiego majątku - bo nie zawracał sobie głowy mało istotnymi pierdołami ;)

Też bez przesady, ale ostatnio sam się łapię na tym, że do coraz bardziej trywialnych obliczeń odpalam sobie Excela czy kalkulator - szybciej i pewniej (o ile sam czegoś źle nie wpiszesz to w obliczeniach raczej nie napotkasz na błąd) :-)