PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z Zmianą romu na wm 6.5 przez hspl



olo662
07.03.11, 16:39
Jak w temacie mam problem z powrotem na wm 6.5 . Prosze o pomoc . Jak sformatowałem karte manięci zeby wrzuci rom z wm 6.5 . Wszysto cacy tylko hspl wyświetla taki komunikat " This operation will delete all your personal data , and reset all settings to manufacturer default . Press VolUp to restore manufacturer default , or press other keys to cancel " i nie moge wgrać wm 6.5 . Poniewasz chciałem wgrać wp7 z jezykiem polskim . I nie moge tego zrobić żeby wgrać wp7 musze przywrócic wm 6.5 . Jeszcze raz prosze o pomoc .

maniek9611
07.03.11, 16:47
Już nic nie rozumiem, wgrałeś czy nie wgrałeś...musisz mieć hspl 2.08 i po co ci do grzyba WM 6.5???

Smogg
07.03.11, 16:49
http://2.bp.blogspot.com/_jaQ6P8xaih8/TIkK1AWGOGI/AAAAAAAAARA/3vFEa5fZH7k/s1600/wtf-cat.jpg

To chcesz w końcu wm6.5 czy wp7? Wgrałeś HSPL? Czy z tym masz problem?

olo662
07.03.11, 16:53
chce spowrotem mieć wm 6.5 i nie moge tego zrobić przez karte sd bo HSPL 2.08 nie wykrywa mi romu z 6.5 tylko wyświetla mi ten komunikat . I jeśl nacisne volup to tylko resetuje mi wp7 i tyle .

maniek9611
07.03.11, 17:06
włączasz bootloader poprzez wciśnięcie i przytrzymanie przycisku vol -
bootloader znajdzie plik romu na karcie SD i rozpocznie się instalacja

olo662
07.03.11, 17:17
To ja też wiem tylko nie wykrywa mi romu z karty tylko wyświela mi ten komunikat .

maniek9611
07.03.11, 17:26
dobra nie chce mi się już tłumaczyć, będzie instrukcja z pliku:


- Kopiujemy plik "leoimg.nbh" na kartę za pomocą np urządzenia podpinając je do komputera lub w przypadku gdy uwaliliśmy system i nie da się go uruchomić wyciągamy kartę wsadzamy do adaptera, który podpinamy do komputera i kopiujemy plik leoimg.nbh.
- Wsadzamy kartę do urządzenia i przytrzymując VOL ? ( zmniejszanie głośności w słuchawce) wciskamy przycisk power (prawy dolny róg urządzenia ) odpali sie bootloader i odnajdzie skopiowany plik na karcie sd.
- Tło w telefonie zmieni się na szare i napisami w języku angielskim ? wtedy dla potwierdzenia ze chcemy wgrać ROM musimy wcisnąć jeszcze raz przycisk Power.
- Rozpocznie się instalacja ROM?u. Trochę to trwa wiec po jakimś czasie na urządzeniu pojawi się napis, że wygrywanie zakończyło się SUKCESEM.
- Wtedy wyjmujemy baterię. wkładamy ją do urządzenia i po chwili powinna zacząć się instalacja Windows.
- po zainstalowaniu instalujemy dwa caby spolszczenia i robimy HR. Info jak na Youtube: http://www.youtube.com/watch?v=Wq64BzDLTvU (przy wył. tel)
http://www.youtube.com/watch?v=KrZWuz9Nfjg&NR=1 (z windowsa)
- Po HR pojawi się opcja wyboru języka. Wybieramy Polski i postępujemy według wskazówek.
- Cieszymy się stokowym ROM?em z fabrycznym SPL.

olo662
07.03.11, 17:33
kilka razy tak robiłem jak w opisie i nie wyskakiwał mi zaden komunikat o tym . Tylko jak włanczam hspl to po mniej niż sekunidzie wyswietla się komunikat o zresetowaniu systemu i plikach uzytkownika .

maniek9611
07.03.11, 17:40
dobra to wpierw wyczyść wszystko taskiem29

Smogg
07.03.11, 17:50
A karta sformatowana w FAT32? Masz może drugą, zapasową kartę, którą mógłbyś spróbować wgrać ten rom?

olo662
07.03.11, 17:53
tak i próbowałem . To samo