PDA

Zobacz pełną wersję : Jak przygotowac karte zeby wszystko chodzlio jak nalezy



cobra218
08.03.11, 03:01
Witam chce wgrac sobie androida z karty poniewasz wersje nand nie umiem wgrac nie znam sie
a instrukcja do wgrania romu ktory mnie interesuje to jeden wielki syf jest i nie nadaje sie do jakiego kolwiek uzytku.
Ale do rzeczy.
1.jak przygotowac karte mam ja podzielic na 3 czy 2 partycie jedna fat32 a drug ext4
2.czy karta ma byc tylko w fat32 i podzielona na 2 partycje w tym jedna ext4 1024mb
licze na wasza wyrozumialosc jestem nowy w tym temacie i nie pgarniam tego wersja nand jest za trudna dla mnie.

maniek9611
08.03.11, 10:06
Nic nie trzeba dzielić jeżeli chodzi o Andka SD. Nie czytasz uważnie instrukcji!!! Wrzucasz na kartę i odpalasz. Przez 15-20 minut pierwsze uruchomienie i to wszystko.

cobra218
08.03.11, 10:11
Wlasnei w tym sens ze nie czytalem zadnej instrukcji bo nie wiem gdzie taka jest wogole

maniek9611
08.03.11, 10:16
http://hd2blog.pl/2010/10/android-mdeejay-froyo-sense-v-2-4-2-nextsense/

Instrukcja na przykładzie tego Andka podanego w linku. Każdy się podobnie odpala. Później możesz dodać do tego loadera i będziesz odpalał jednym guzikiem ze skrótu.

Smogg
08.03.11, 10:40
Oto paczka przecinków:

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,
Używaj jej do woli, jak się skończą to wkleję Ci nowe.
__________________________________________________ ___

Oto paczka polskich znaków:

ąąąąąąąąąąą
ęęęęęęęęęęę
żżżżżżżżżżżżż
źźźźźźźźźźźźź
ććććććććććććććć
łłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł
óóóóóóóóóóóó
ńńńńńńńńńńńń
śśśśśśśśśśśśśś
Jak i one się skończą - daj znać, mam tego pod dostatkiem i chętnie się podzielę.
__________________________________________________ ___

A co do odpalenia Androida z SD - wiele, wiele, wiele razy opisywano to na tym forum. Na pewno sobie poradzisz... wystarczy chcieć.