PDA

Zobacz pełną wersję : HD2 przyciski nieaktywne



Kirin
09.03.11, 20:09
Witam. Kupilem na allegro nowego Leo. Mam taki problem z klawiszami. Zaden przycisk nie dziala, szukalem cos na ten temat na google i nic nie znalazlem. Desperacko dzwonilem do goscia od ktorego kupilem hd2 i powiedzial mi ze dzialaly, zrobil reset i trzeba poustawiac a on juz nie pamieta co i jak. Prosze o pomoc jak aktywowac przyciski. Pozdrawiam

maniek9611
09.03.11, 20:17
Zrób Hard Reset wg instrukcji:
http://hd2forum.pl/tutoriale-faq/jak-wykonac-soft-reset-i-hard-reset-%28dla-poczatkujacych%29/

Później napisz czy jest ok. Jak nie to reklamuj u gościa, niech nie ściemnia!

Kirin
09.03.11, 20:23
nadal nie dzialaja : / a klawisze leo ma podwietlane? bo nawet podswietlenia nie mam. Jedynie moge go trzymac pod ladowarka bo jak mi sie zablokuje to zostaje wlaczyc go za pomoca ladowarki. zaden przycisk nie dziala procz volume .

Gosc przez telefon mi mowil ze to jakas blokada jest. Nie mam pojecia o co mu chodzilo

maniek9611
09.03.11, 20:33
Gość sam ma blokadę ale w mózgu! Nie ma takiej możliwości aby one nie działały. Dzwoń do niego i niech wyjaśnia!

kasier
10.03.11, 09:02
Dzwoń i od razu mów żeby zwrócił kase (razem z przesyłką, w razie ewentualnego wysłania towaru do niego spowrotem wg. polskiego prawa sprzedający też ma obowiązek pokryć koszty), bo jak nie to zgłaszasz sprawę na policję i na allegro o oszustwo, i zobaczysz czy koleś zmieni zdanie, a jak nie to postępuj zgodnie z instrukcją na allegro zamiast się z gościem bawić, wkońcu nie pytam ile dałeś ale zakładam że nie małe pieniądze, Nie zgadzaj się na żadne reklamacje typu proszę przysłać i my to sprawdzimy czy coś