PDA

Zobacz pełną wersję : Usuwanie skrzynki pocztowej



javelin
16.03.11, 17:38
Po podłączeniu telefonu do kompa utworzona została skrzynka pocztowa outlook. Przy próbie jej usunięcia nie dzieje się nic oprócz tego że pojawia się ikonka zajętości ta latająca w kółko i to trwa trwa trwa trwa bez końca.

Macie jakieś pomysły?

ghost_
16.03.11, 18:11
może uda Ci się ją usunąć z poziomu ActiveSync ale to strzelam bo właśnie zainstalowalem na moim Win7 swojego HD2 :]

javelin
16.03.11, 22:23
Skrzynka nie daje się usunąć. Z poziomu WM opcja usuń jest wyszarzona. Po podłączeniu urządzenia i próbie ustawienia synchronizacji, przy poczcie pojawia się info że taka synchronizacja jest ustawiona, przy próbie synchronizacji dochodzi do 27 % po czym twierdzi że jest błąd. Nie można odhaczyć opcji synchronizacji poczty

maniek9611
16.03.11, 22:29
Tej domyślnej nie usuniesz, musisz dodatkowo swoje konto stworzyć.

javelin
16.03.11, 22:32
A możesz jaśniej? Wcześniej jej nie było, nagle się pojawiła, a co gorsza nie mogę już zsynchronizować kalendarza ze względu na błąd jak powyżej

maniek9611
16.03.11, 22:50
Kurde nie mam jak teraz tego sprawdzić bo jestem na Andku NAND ale pamiętam miałem u siebie takie dodatkowe konto, nie dało się usunąć ale w niczym mi ono nie przeszkadzało ;D

javelin
17.03.11, 10:11
No więc tak. Sytuacja dotyczyła synchronizacji na dwóch różnych komputerach. Na jednym zaznaczona była synchronizacja poczty. Po odhaczeniu tej opcji na tym komputerze skrzynka Outlook zniknęła z telefonu a synchronizacja pozostałych elementów przebiegła bez problemów. Wieczorem sprawdzę czy teraz będzie możliwa synchronizacja na drugim komputerze.

Po sprawdzeniu w domu:
Okazało się że miałem zainstalowany dwa razy WMDC i się gryzły ze sobą. Po usunięciu obu i zainstalowaniu jeszcze raz wszystko gra i bucy.