PDA

Zobacz pełną wersję : Format karty SD



bevierek
20.03.11, 17:03
Witam wszystkich użytkowników forum!

Mam prośbę, ale zanim o niej to może opowiem moją historię od początku. Chciałem wgrać nowy rom autorstwa ArturaN. Wgrałem hspl w wersji 2.08, użyłem programu task, skopiowałem nowy rom na karte pamięci, zrobiłem reset i.... beret. Trój kolorowy ekran na dole napis serial i nic więcej. Na pda znalazłem wątek, że kartę pamięci należy sformatować w telefonie, ponieważ po formacie urządzenie zapisuje na niej jakieś pliczki... ja sformatowałem w komputerze.... i tu moja prośba, czy mógłby ktoś wysłać mi te pliczki, które pozostają po formacie karty? Sam posiadam kartę 8gb. Te pliczki są podobno potrzebne żeby telefon zobaczył plik z romem na karcie.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

maniek9611
20.03.11, 19:22
Tak tego kolego nie zrobisz. Z karty możesz tylko wgrać rom stockowy. ArturaN wgrywasz po kolei, zrobiłeś HSPL (OK) zrobiłeś taska (OK), a teraz odpalasz Bootloadera (wyjmujesz i wsadzasz baterię i od razu przytrzymujesz "vol-") i instalujesz rom. To wszystko.

Smogg
20.03.11, 20:30
Ma napis Serial ;)

Kiedy ja tak miewałem to reformatowałem kartę - radzę więc to samo, wsadź ją w czytnik i sformatuj w FAT32, wtedy wgraj leoimg.nbh i spróbuj raz jeszcze ;)