PDA

Zobacz pełną wersję : HD2 vs Desire HD



Zwierzu
21.03.11, 14:31
Czesc

Szukam informacji i opinii w temacie zamiany mojego HD2 na Desire HD.
Na hd2 mam oczywiscie androida sprawuje sie niezle i w sumie jestem zadowolony.
Macie jakies argumenty czemu warto zmienic ten telefon na Desire HD?
Desire dostane za przedluzenie umowy i moge go zatrzymac lub sprzedac za okolo 1200zl.
Za swojego HD2 nie wiem ile mogl bym dostac 800-900zl (stan bdb).
Bardzo prosze o opinie.

Smogg
21.03.11, 14:54
Jeśli koniecznie zależy Ci na telefonie, który ma od początku Androida i tylko Androida, to niby możesz... choć imho dla trochę większego ramu, nanda i chipa graficznego taka zmiana to topienie pieniędzy. Na Twoim miejscu bym oszczędził kasę, uzbroił się w cierpliwość i poczekał na coś dwurdzeniowego (bo procek DHD nieznacznie różni się d tego w HD2).

Innymi słowy - szału nie ma, wielkiego skoku nie czuć, skoro masz już HD2 i na nim Androida, to uważam taką zmianę za nieopłacalną.

Zwierzu
21.03.11, 15:06
Innymi słowy - szału nie ma, wielkiego skoku nie czuć, skoro masz już HD2 i na nim Androida, to uważam taką zmianę za nieopłacalną.


Włąsnie na taka odpowiedz liczyłem a w HD2 mam wiekszy ekranik co dla mnie jest istotne.

Tak troche z innej beczki spytam nie masz moze tak ze jak masz wlaczone wi-fi tel lezy jakis czas potem go chce odblokowac i ma lekki zwis budzi sie i pracuje juz poprawnie?
Bez wi-fi nie zauwazylem czegos takiego.

Smogg
21.03.11, 15:16
Desire HD ma taki sam ekran jak HD2, to Desire "Bravo" ma 3.7 cala. Rozdzielczością jednak te telefony się nie różnią.

Co do lagów - to zależy od ROMu, czasami bywają, ale nie są dla mnie aż tak bardzo uciążliwe ;)