PDA

Zobacz pełną wersję : HTC zapowiada smartfona z WP7 i ekranem 4,3" dla AT&T



gRRuby
23.03.11, 11:41
http://www.pcworld.com/article/222871/htc_announces_big_screen_wp7_phone_for_at_T.html#t k.rss_news

Smogg
23.03.11, 12:19
Trochę to takie odgrzewane HD7... maybe a disappointment for folks who were hoping it would sport a dual-core processor - pod tym się podpisuję... czekam na jakiegoś HTC z dwurdzeniowym procesorem (no i bez WP7, ale to inna bajka ;D).

RAMu tyle co w HD2, ROMu tyle co w "naszych" HD2 (czyli EU, HD2 z T-Mobile ma 1024)... Może marudzę, ale jak dla mnie to telefon bez rewelacji... Jeśli porównamy to do obecnego już Desire HD, które ma 1,5gb ROM i 768mb RAM, to robi się jeszcze smutniej... A prywatnie HD2 na DHD bym w tej chwili nie zamienił z prostej przyczyny - mój build z DHD w HD2 sprawuje się wręcz idealnie, przez co w moim odczuciu koszty zmiany telefonu w żaden sposób nie zrównoważyłyby mi ewentualnych korzyści z takiego przejścia...

Może WP7 nie wymaga aż takiego uber-pr0-mocnego hardware'u, ale patrząc rozwojowo - choćby na intensywny rozwój gier na tę platformę i jednak dużą pogoń za nowościami i mocą obliczeniową w słuchawkach... Brak informacji o jakiejś większej rozdzielczości ekranu też wskazuje na to, że została bez zmian...

Na plus natomiast zaliczyłbym fizyczny guzik aparatu - tego mi brakuje ;)

Tak czy inaczej - dzięki za info, warto rozwijać ten dział :]