PDA

Zobacz pełną wersję : To chyba tylko serwis



czapi
26.03.11, 21:54
Już przekracza moją cierpliwość,wywala już co chwile :
1.podczas rozmowy
2.przy szukaniu kontaktów (wpisywanie liter)
3.podczas uruchamiania aplikacji np. YuTube
4.pozostawiony w bezczynnosći
5.zapomniałbym !!! podczas wpisywania SIM KODU
6.i jeszcze wiele........
Uruchamianie po zwisie czasami do 10-15 min.
Czyżby musiał wychłodzic się PROCESOR lub cosik innego???? Ciekawe -procesor,myślałem że to mało pamięci,ale gdzie przy wpisywaniu PIN KODU ???
ROMY przeleciałem od 1.66 do najnowszych i dalej klapa .
Czy ktoś ma jakiś domysł ?? Chyba jednak serwis !!!
Pobrałem i załadowałem najnowszy produkt dla mojego operatora (ERA) ze strony HTC ,więc rączki mam czyste.
Dzięki z góry za sugestje ??? ::)

maniek9611
26.03.11, 22:50
Moim zdaniem płyta główna.

czapi
27.03.11, 09:59
A jak wygląda to od strony serwisu,wymieniają płyty ??
Bo chyba masz racje !!
Na tym nowym ROMIE z Ery to samo ,wiesza się co chwile, a powstanie trwa b.długo trzeba pare razy wyciągać baterie.

Smogg
27.03.11, 11:55
Od strony serwisu: Sprawdzają, czy to na pewno to. Jeśli tak + Jeśli nie ma uszkodzeń mechanicznych + Jeśli nie ma śladów modyfikowanego oprogramowania (np. przypadkowo zostawionego HSPL etc.) to tak, wymieniają płytę główną :)

zulwik
27.03.11, 17:14
Witam.
Mój Leo Niestety też odstawiał takie cyrki, dodatkowo całkowita pamięc przechowywania była na poziomie 44 MB. po wędrował do serwisu i jak wiadomo wymiękam jak czytam opinie o Regenersis i modle sie żeby wrócił naprawiony...
Dziwne jest to że najcześciej To właśnie brandowane przez Erę Leony mają problem z płytami.. :o Bo co czytam że ktoś ma problem typu zawiecha, resety, czekanie aż sie leo ochłodzi itd. to leo z softem Ery dokładnie tak jak mój. hmmm