PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z simlock z orange



piotrekbp
02.04.11, 14:35
Witam.
Dostałem niedawno HTC HD2, niestety z simlock na sieć Orange. Wie ktoś może jak usunąć tego simlocka bez większych nakładów finansowych ? ? U operatora odpada bo nie dostanę oryginalnej faktury zakupu, a zapłacić 150 zł to też nie wesoła perspektywa ;(

maniek9611
02.04.11, 15:49
hmmm szkoda że nie masz właśnie faktury :/ i tu tak zwana ''czarna dupa"
Bez większych nakładów finansowych to chyba tylko w swoim mieście jeżeli Ci się uda z kimś dogadać do ceny z osobą, która się zajmuje takimi sprawami.
Tak jak pisałem szkoda, że nie masz dowodu zakupu.

Smogg
02.04.11, 15:57
(...)U operatora odpada bo nie dostanę oryginalnej faktury zakupu, a zapłacić 150 zł to też nie wesoła perspektywa ;(


Może to trochę OT, ale dlaczego nie dostaniesz? Swoją drogą, może być nawet ksero/wydrukowany skan faktury za tego Leona. Inna sprawa - Orange, jako wspaniała, najjaśniejsza sieć również nie zrobi tego za darmo. Nie wiem czy ich stawki są zależne od telefonu, czy jest to po prostu stawka za usługę, ale AFAIR za zdjęcie sim-locka z iphone'a życzyli sobie około 75zł.

R__I__P
11.12.11, 23:59
a ja mam takie pytanie czy zmiana softu by nie załatwiła sprawy?
oraz co sądzicie o kodach rozblokowujących dostępnych na necie?

Smogg
12.12.11, 08:55
Nope, nie załatwiłaby - zmiana softu ani nie ściąga ani nie zakłada simlocka.

O kodach nic konkretnego nie powiem, bo osobiście im nie wierzę, ale ponoć potrafią działać :p

wilczur
13.12.11, 18:23
ja z touch hd sciagalem kodem z allegro, 29zl i po simlocku tez orange, hd2 tez wiekszosc to stara baza kodow wiec ok 30zl i masz po smoku, szybko i bezpiecznie

zamawiasz kod, wklepujesz i zalatwione

jak sie boisz ze nie zadziala to mozesz nagrywac operacje i jak cos chciec zwrot kasy