PDA

Zobacz pełną wersję : Instalacja Windows 7



skiba1985
05.04.11, 10:35
Hej! chcialbym zainstalowac windowsa 7 na sowjego LEO ale nie wiem czy to jest bezpieczne poniewaz jak cos sie skraczy to bede mogl wrocic do swojego 6.5? dodam ze nie dziala mi volume- o ile sie orientuje to nie bede wstanie uruchomic bootloadera bez tego przycisku a moze sa jakies inne sposoby?thx :D

Smogg
05.04.11, 10:50
W paczkach z układem Recovery widywałem taki plik: "EnterBootloader.exe".

Nazwa wskazuje na to, że wtedy wchodzisz w BL, ale nigdy tego nie próbowałem, więc nie wiem czy i jeśli tak, to na jakim systemie/systemach to działa.

Skoro masz jednak WM6.5 i niedziałający guzik, to nie opłacałoby Ci się najpierw oddać telefonu do naprawy?

skiba1985
05.04.11, 11:10
widzisz mam go juz ponad rok gwarancja mi minela a po za tym wymienialem sam ekran i touchpad wlasnie wtedy uszkodzilem ten przycisk

Smogg
05.04.11, 12:24
Hymmm... a jeśli wiesz w jaki sposób go uszkodziłeś, to nie możesz go... naprawić? :D MAGLDR jest o tyle fajny, że do niego się wchodzi przytrzymując przycisk power... ale chodzi się po nim używając plików Vol +/-, jeśli tylko ściszanie Ci nie działa, to pół biedy, można więcej poklikać, natomiast - jeśli wgrałbyś MAGLDR (=zero systemu) a nie zadziałałby Ci żaden z przycisków głośności, to miałbyś bardzo ładną cegiełkę z dotykowym ekranem który nie działa na dotyk :P

Ewentualnie przed takimi próbami wybierz się do serwisu i spytaj o koszt takiej naprawy... przed rozpoczęciem zabawy z różnymi systemami lepiej mieć wyższy poziom pewności, że nie padnie Ci nagle wszystko na amen :-)

skiba1985
05.04.11, 12:43
Hymmm... a jeśli wiesz w jaki sposób go uszkodziłeś, to nie możesz go... naprawić? :D MAGLDR jest o tyle fajny, że do niego się wchodzi przytrzymując przycisk power... ale chodzi się po nim używając plików Vol +/-, jeśli tylko ściszanie Ci nie działa, to pół biedy, można więcej poklikać, natomiast - jeśli wgrałbyś MAGLDR (=zero systemu) a nie zadziałałby Ci żaden z przycisków głośności, to miałbyś bardzo ładną cegiełkę z dotykowym ekranem który nie działa na dotyk :P

Ewentualnie przed takimi próbami wybierz się do serwisu i spytaj o koszt takiej naprawy... przed rozpoczęciem zabawy z różnymi systemami lepiej mieć wyższy poziom pewności, że nie padnie Ci nagle wszystko na amen :-)



masz racje sprubuje go naprawic poprzez wymiane przycisku z jakiegos innego urzadzenia zobaczymy czy sie nie sypnie :)