PDA

Zobacz pełną wersję : Obudowa Nokia 6310i



Zwierzu
06.04.11, 13:34
Siemka

Mam pytanie czy ktos sie orientuje jaka obudowe na allegro lub gdzies indziej mozna zakupic zeby to nie byl jakis totalny syf?Są rozne w roznych cenach czy cos z tego ie nadaje? Czy kupic oryginalna i sobie ja trysnac farba?

I druga sprawa jak wiadomo Leo jest fajny ale nie koniecznie np na motocykl i zastanawiam sie czy jest opcja zrobienia duplikatu karty SIM i korzystania raz z jednego tel raz z drugiego?

Z góry dziekuje za wskazówki:)

Smogg
06.04.11, 14:20
Co do pierwszej części... dlaczego miałbyś tryskać farbą na nową, oryginalną obudowę? ;D W serwisie Nokii powinieneś dostać taką obudowę, ale przypuszczam, że koszt (wraz z wymianą) będzie wysoki... Za nową obudowę + wymianę w N70 jakiś czas temu zapłaciłem ok. 150zł.

A jeśli chodzi o drugą część - coś, co na pewno działa - przekierowanie połączeń. Kiedy druga karta sim będzie w sieci, ktoś dzwoniąc na Twój pierwszy numer zostanie przekierowany na ten drugi. Kiedy wyłączysz drugi telefon (i jego nr wyloguje się z sieci) będziesz mógł odbierać połączenia w Leonie.

Zwierzu
06.04.11, 14:31
Dzieki za odzew.

Oryginalnej obudowy nowej nie da sie kupic juz stad moje pytanie, a jak juz jest to w cenie 200zl co jest nie do zaakceptowania.
Co do przekierowan polaczen to czy jesli tak zrobie to nie beda zadne oplaty naliczane za przekierowanie polaczeń?
Z tego co mi sie wydawalo przekierowanie powoduje naliczenie zwyklych oplat takich jak podczas wykonywania polaczen wiec to troche slaba opcja (chyba ze sie myle)?

Smogg
06.04.11, 15:34
Hmm, tak na 100% odpowiedzieć będę mógł najwcześniej w poniedziałek. I to też w ramach jednego operatora, co nie do końca może odpowiadać warunkom u innego... najlepiej by było jakbyś zadzwonił do BOKu swojej sieci i zadał im pytanie jak u nich wygląda sprawa przekazywania połączeń - czy są za to opłaty, jeśli tak to jakie...

Wracając do obudowy: dzwoniłeś do Nokii z tym pytaniem, czy 200zł to cena z portalu aukcyjnego? Jeśli w Nokii nie ma, a ludzie sprzedają obudowy za taką ładną sumę... olej, kup sobie jakąś tandetę za śmieszne pieniądze, a jak się zużyje to wymienisz :)

Zwierzu
06.04.11, 17:44
Wracając do obudowy: dzwoniłeś do Nokii z tym pytaniem, czy 200zł to cena z portalu aukcyjnego? Jeśli w Nokii nie ma, a ludzie sprzedają obudowy za taką ładną sumę... olej, kup sobie jakąś tandetę za śmieszne pieniądze, a jak się zużyje to wymienisz :)


Sęk w tym ze te badziewne obudowy to mialem rozwalaja sie po tygodniu czy max miesiacu co mnie nie satysfakcjonuje:)