PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba.



zulwik
06.04.11, 12:53
:'( Panowie i Panie prośba jest.
Niech każdy z was wierzący\a lub nie wierzący\a odmówi różaniec za mojego Leosia bo do Regenersis pojechał xD.
Dziś minie 12 dzień i troche sie niepokoje... >:(

Smogg
06.04.11, 13:23
Powiedzmy, że trzymam kciuki ;)

Dzwoniłeś do nich aby się spytać jak się miewa Twoja słuchawka?

zulwik
06.04.11, 13:47
Pisałem 2 razy Maila i Pani szanowna pisała że tela zakwalifikowano do wymiany płyty głównej i że czekają na części.


Ale ile można czekać... :'(

Zwierzu
07.04.11, 12:47
Skoro masz juz takie info to nie ma stresu:)

Smogg
07.04.11, 15:16
(...) mojego Leosia bo do Regenersis pojechał xD.
(...)



(...)czekają na części.


Ale ile można czekać... :'(


W Regenesis - długo ;)



Skoro masz juz takie info to nie ma stresu:)


Stresu związanego z kwalifikacją do naprawy może nie... ale stres z powodu braku urządzenia już jak najbardziej ;)

zulwik
07.04.11, 17:55
He he :D Dzięki.
No oczywiście to stres związany z utratą takiego fona :'(
Dziś minie 14 dzień roboczy i to mnie troche martwi.


Dosłownie przed chwilą sprawdziłem stan Leona na stronie Regenersis
i zmieniła sie data zmiany statusu urządzenia i pojawił sie numer listu przewozowego ale na strone DHL pisze że nie ma takiej przesyłki WTF ? ::) No nic poczekamy zobaczymy.

Smogg
07.04.11, 22:41
Czasami list jest już wygenerowany, ale kurier nie odebrał jeszcze paczki, przez co nie została wprowadzona do ich systemu i nie można jej śledzić... jutro status powinien się zmienić :)

zulwik
08.04.11, 12:53
Witam.
No i Leon dotarł do mnie o 12:45
W Regenersis siedział równo 14 roboczych dni mam nadzieje że wszystko działa ;)

Smogg
08.04.11, 15:24
To czekamy na newsy z opisem jego działania ;)

Czytałem swego czasu, że po wymianie płyty głównej dobrze jest sprawdzić, czy PN tej nowej umożliwia wgranie stocka wypuszczonego na dany kraj (gdzieś kiedyś czytałem, że ktoś [tak, wiem, mega konkret, ale nie jestem w stanie tego na szybko odnaleźć, a info pochodzi z innego forum niż to ;)] otrzymał Leo z wymienioną płytą główną... ale polskiego romu na tej słuchawce postawić już nie mógł z racji innego PN - tylko custom po HSPLu... i tak Polski HD2 może wymagać np. holenderskiego romu ;D).

zulwik
08.04.11, 17:23
No i Właśnie u mnie jest tak samo pn jest troszkę inny i z sunnysoft nie moge zainstalować Romu.. :/ Ale wszystko działa i jest okej. był po angielsku ale spolszczyłem taką paczką z innego forum bo cabami tymi wyciągnietymi ze spolszczenia od sunnysoft też nie mogłem. Jak na razie ogarniam słuchawkę:)