PDA

Zobacz pełną wersję : Wymiana obudowy.



Flamaster
11.04.11, 12:35
Witam,
mam poważną zagwozdkę a propos pękniętej obudowy. Kupiłem używanego Leosia i po czasie zorientowałem się, że na obudowie, w miejscu gdzie pod przyciskiem vol up/down, w miejscu gdzie kończy się klapka baterii, ma niewielkie pęknięcie. Teoretycznie jest to niegroźne i jak już napomniałem wcześniej, niezauważalne, ale powoduje że ekran u dołu (tuż przy przyciskach) zamiast być lekko schowany pod powierzchnią obudowy, tudzież być na jej wysokości, wystaje ponad nią. Najbardziej w rogu gdzie jest przycisk rozłączania rozmowy. Zauważyłem też, że tamtędy przedostają się drobinki pyłu, które widać po szybką. I teraz moje pytanie, czy istnieje, i gdzie, tania możliwość wymiany samego panelu, lub jakikolwiek inny sposób na zabezpieczenie ekranu?

Smogg
11.04.11, 13:56
Tzn. chcesz wymienić obudowę (korpus) telefonu?

Na "jedynym słusznym portalu aukcyjnym" jest tego parę sztuk ;)


http://allegro.pl/listing.php/search?category=349&sg=0&order=t&string=hd2

Flamaster
11.04.11, 14:25
Przede wszystkim chodzi o to, że nie chcę robić tego samemu.

Smogg
11.04.11, 14:40
No to możesz albo skontaktować się z Regenesis które zajmuje się naprawami HTC w Polsce. Dowiedz się o koszt, wyślij, zapłać...
-albo-
Druga opcja: przejdź się po swoim mieście, popytaj w punktach z serwisem telefonów o cenę takiej usługi... być może wyjdzie taniej.
-albo-
Popytaj znajomych, może ktoś się zna na tego typu zabawach... wtedy kupujesz obudowę w internecie, flaszkę w monopolowym i też jest dobrze ;)