PDA

Zobacz pełną wersję : Tryb wyświetlania wiadomości



andone87
25.04.11, 13:58
Na początku chciałbym się przywitać bo jestem nowy :)

A teraz do sedna:
jak w temacie, problem z trybem wyświetlania wiadomości sms, tradycyjny mnie nie interesuje tylko tryb konwersacji. Wcześniej wyglądało to tak, że gdy z kimś smsowałem wiadomości były ułożone kolejno tak jak były wysyłane (dla przykładu: jak w oknie gg - chronologicznie) i wszystko było ok. Przez przypadek w ustawieniach systemu wyczyściłem pamięć - przywróciło ustawienia domyślne. Teraz podczas smsowania nie pozycjonuje wysłanych wiadomości chronologicznie tylko moje są u góry a osoby z którą piszę na dole.

Jak wrócić do poprzednich ustawień??

Vinrael
25.04.11, 19:05
Może to i głupie... ale może masz przestawioną godzinę? :D
Czasami tak się zdarza, że po wyjęciu baterii, zmianie ROMu albo po automatycznej aktualizacji godziny zmienia się... godzina właśnie, i program od wiadomości ustawia... wiadomości chronologicznie według godziny, zapisanej w wiadomości.
Pogmatwałem trochę, ale da się chyba zrozumieć ;p

A jeśli nie to, to w manili zakładka wiadomości -> wszystkie wiadomości -> Menu -> Sortuj wg -> czas

Jeśli i to nie zadziała, to wiadomości -> wszystkie wiadomości -> Menu -> Ustawienia -> Tryb Konwersacji/tradycyjny (przełącz na inny, i zobacz, czy tak było kiedy działało)