PDA

Zobacz pełną wersję : Problem ze znalezieniem "ustawień wiadomości" w celu zmiany nr centrum



wróbel
02.05.11, 22:27
Problem : smsy nie dochodzą do odbiorców. Mówię ok, dzwonię do mojej sieci, a oni mówią, że spoko, spoko, proszę wysłać 2 smsy i wydają instrukcje:
wejść w menu-> wiadomości -> ustawienia wiadomości-> wiadomości sms-> nr centrum i wpisać jeszcze raz nr centrum jaki mi został podany . następnie wyłączyć, wyciągnąć baterię, złożyć i włączyć.
Mówię - super, tylko
GDZIE JEST W HTC HD2 coś takiego jak USTAWIENIA WIADOMOŚCI?
ja w swoim tel. mam wiadomości-> menu-> ustawienia-> opcje-> i .... nic nie mam miejsca gdzie można by wpisać nr centrum, w ogóle nie ma tam czegoś takiego jak nr centrum.

to forum to ostatnia deska nadziei, bo schodzę do nokii 3310.

Szakus
03.05.11, 12:16
Jaki masz rom ? aktualnie nie korzystam z windowsa na hateceku więc nie pomogę ze znalezieniem tej opcji,
jeżeli masz stary rom pomyśl o aktualizacji być może problem rozwiąże się automatycznie

Slowik86
03.05.11, 13:40
menu ustawienia wiecej pozniej osobisty telefon zakladka uslugi gsm/umts i w tym poczta glosowa i wiadomosci tekstowe zaznaczasz i pobiez ustawienie i wpisujesz tam nr. mialem ten problem ale na innym sofcie na stockowym jest ok pozdrawiam

wróbel
03.05.11, 15:10
słowik 86 bardzo dziękuję, jest to tam, znalazłam bez problemu. Dziwna sprawa, bo wczoraj w akcie desperacji po prostu wyłączyłam i włączyłam tel ( wyciągając baterię i sim) i zaczęły smsy dochodzić i raporty. Czy ktoś wie czym taka zawiecha mogła być spowodowana?

Szakus
rozumiem, że rom to pamięć programowa całkowita? mam 336.84 mb karta sd 1883.78 mb , wiem , że malutko i muszę sobie w ogóle dokupić pamięci, może polecicie mi gdzie najlepiej ? w salonie, allegro czy na stronie htc? czy nie ma znaczenia?
pozdrawiam :)

maniek9611
03.05.11, 16:03
Jeżeli masz stary stockowy 1.48 lub 1.66 to może warto zaktualizować do 3.14
W opcjach znajdziesz przy danych telefonu jaka wersja romu.
Jeżeli chodzi o kartę to standardowa 2gb jest maluszkiem. Zmieniać na 8gb już IMO się nie opłaca, najlepiej od razu 16gb.
Na necie jest tego pełno, choć by allegro. Tylko uważaj na podróbki. Polecam ze swojej strony SanDiska lub Kingstona.
Karty 32gb to śliski temat bo dużo jest takich które po prostu nie działają, a w/w jednak kosztują.

Na koniec OT (skoro już pojechałem :P ) dla Ciebie polecam 16gb. Aha i zobacz jaką wersję romu posiadasz.

wróbel
03.05.11, 23:39
wielkie dzięki za wszelkie wskazówki! mój rom to 1.48 poszukam w necie jak się aktualizuje wersje i zobaczymy co się będzie działo. Chyba, że mi poradzicie jak to zaktualizować. Jaki system na htc hd2 najlepiej działa, czy jest coś lepszego niż windows?
pozdrawiam ;D

maniek9611
04.05.11, 09:47
Aktualizacja do 3.14 jest na forum i na blogu, a reszta też jest opisana wyraźnie. Zresztą to o co prosisz to już nie ma nic do wątku którego założyłeś.