PDA

Zobacz pełną wersję : Zawiesza sie po zablokowaniu..



zulwik
10.05.11, 16:37
Witam mam problem z moim Leonem i nie wiem co sie dzieje, na poczatku było dobze ale od wczoraj gdy leon wygasi podswietlenie to nie moge go wybudzic, naciskam klawisze a one tylko sie podswietla i zero reakcji ekranu , musze wyjmowac baterie :( juz sam nie wiem co jest.. Prosze o pomoc.
Dzieki.

Smogg
10.05.11, 16:42
Miałem kiedyś taki jeden rom, który cierpiał na podobną przypadłość... skończyło się wgraniem czegoś innego ;)

W Twoim podpisie widzę, że masz stocka, więc podobne problemy zasadniczo nie powinny występować. Nie instalowałeś czasem czegoś "dziwnego" ostatnimi czasy (przed wystąpieniem problemów)? Może zmieniałeś jakieś ustawienia w rejestrach (np. jakimiś tweakerami)?

Jeśli jednak zaczęło się to dziać samoczynnie, to choć nie lubię tego polecać, to po HR tego typu problemy powinny zniknąć...

zulwik
10.05.11, 16:46
hmm tak bawiłem sie tweekerami ale wyszstko ustawiłem jak było wcześniej.
Dzięki za pomoc :)

Smogg
10.05.11, 16:54
Tweakery, a zwłaszcza BsBTweaks na nowszych niż 1.48 romach mają to do siebie, że nawet jeśli wszystko ustawisz tak jak było wcześniej, to i tak nie jest tak jak było wcześniej :D Za dużo to miesza w systemie imho, jeśli chcesz coś szybkiego i sprawdzonego, to zainstaluj sobie jakiegoś customa, do stocka nie ma sensu się z tym pieprzyć... jest takie przysłowie, że dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane... tutaj to się sprawdza :-) W całej mojej przygodzie z WM na Leo ani razu Tweaker nie wyszedł mi na dobre ;)

holender955
11.05.11, 19:34
mialem ta samo na stock'u i wgralem nowe radio i hspl i rom i nadal jest to ! pomoze ktos ?

holender955
16.05.11, 19:38
prosze was o szybka odpowiedz jak mozecie bo jestem bez telefonu .
jutro jade do typa z ktorym sie wymienilem na mojego bb i jezeli serwis mi powie ze to nie moja winna to jade do niego i sie zdziwi bo na email mi pisal ze moj sie dobrze sprawuje i wgl sie brechtal ze moj sie zepsul jak on by to wiedzial juz ze sie zepsuje i jakby cos wezeme mojego bb spowrotem
podzro

Smogg
16.05.11, 20:38
Mam nadzieję, że przed serwisem jednak pozbyłeś się HSPL? Bo jeśli nie, to na pewno serwis powie, że to Twoja wina, a co gorsze - anuluje Twoją gwarancję.

Jeśli jednak miałeś stocka ze stockowym SPL to możliwe, że serwis zajmie się wymianą ewentualnie uszkodzonych podzespołów i będziesz miał sprawną słuchawkę. Oczywiście, o ile jest to coś, co można wymienić w ramach gwarancji/płatnej naprawy.

Jeśli jednak serwis odmówi naprawy i wyda - nazwijmy to - "ciekawą ekspertyzę", to kontaktuj się ze sprzedawcą tego telefonu i walcz :-)

holender955
16.05.11, 20:53
zaraz do niego jade wlasnie wgyrwam stocka i 1.42 po holendersku jade do typka i mowie mu ze albo dostane papiery od hd2 zeby dac go na gwarancje bo ma podobniez 3 miesieca wiec gwara jeszcze jest albo zkladamy sie po pol na naprawe lub odda mi mojego bb 9780
a wiecie moze co moglo w nim pojsc ? : >

maniek9611
17.05.11, 09:25
Albo naprawdę jesteś Holendrem i nie wiesz jak pisać albo zaraz dam Ci paczkę przecinków, jak to kiedyś już Smogg komuś podarował

proszę: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

holender955
17.05.11, 17:14
jestem "Polakiem" ale nie mam dobrego telefonu , wiec pisze ze starego LG , ale nie wiem po co to piszesz , poniewaz to nie nawiazuje do tematu jaki tutaj jest prowadzony.
Prosze o szybkie odpowiedzi , poniewaz zaraz jade do typa i niewiem co w telefonie jest zepsute a jak bedzie trzeba , to zabiore swojego bb spowrotem i sie wymiennie na desire hd .

maniek9611
17.05.11, 17:31
Po to, żeby każdy zrozumiał co masz na myśli. Tak niestety ciężko z tym jest.

regulamin:


6. Używamy poprawnej polszczyzny. Dysleksja, niechlujstwo czy wszelkie inne uwarunkowania nie są argumentem pozwalającym na pisanie z błędami ortograficznymi - polecamy słowniki do przeglądarki bądź uprzednie napisanie posta np. w Wordzie.

holender955
17.05.11, 18:10
No spoko , tylko ze mam holenderski windows oraz holenderska klawiature , wyslalem e-maila do modernatora ze nie moge pisac poprawna polszczyzna , poniewaz nie mieszkam w Polsce .
I jak pomoze ktos bo HD2 sie kurzy w szafie i teraz musze uzywac starego touch pro 2 :/

holender955
23.05.11, 20:05
Pomocy !!!
prosze o pomoc , poniewaz nie wiem , co teraz mam kupic do telefonu , aby znow zadzialal.

Szakus
23.05.11, 20:21
wyjmij kartę pamięci

holender955
24.05.11, 20:22
juz dawno wycingolem xd
Niestety nic nie pomoglo ^^ .


Zamykam i zapraszam do serwisu //Szakus


sorry ale mieszkam w holandii i nie wezma go do serwisu wiec chcialem sam ogarnac ale widze ze jednak moglem wybrac inne forum bo tu pomocy od moda nie dostane ^^


Pozwolę sobie na ponowne otwarcie ;) //Smogg

holender955
30.05.11, 20:33
Prosze was chlopaki o pomoc .
Napewno ktos mial taki problem ze swoim kombajnem :(
a akurat w moim zyciu bez dobrego hd2 nie da sie zyc . :(
bede wdzieczny za pomoc i na pewno piwko i pomogl polecial :P
Pozdrawiam z goracej Holandii :D

maniek9611
30.05.11, 21:45
Kolego skoro zmieniasz romy i za każdym razem coś takiego masz, to z całym szacunkiem nie wiem czy tutaj jak też na innym forum Ci nie pomogą. Takie rzeczy to tylko serwis. Choć nie powiem, piwa bym się napił :P

holender955
31.05.11, 21:49
No to szkoda , bo w serwisie musze najpierw 200zl zaplacic i potem jeszcze za naprawe , a jak go nie naprawia to 200zl juz nie dostane spowrotem .
Temat byl juz na tym forum ze sie ekran sie mrozi po zablokowaniu , ale nie jest napisane jak go rozwiazac :(
Chyba sprobuje wgrac androida moze to cos pomoze :(

astelix
04.06.11, 19:01
Mam identyczny problem. Sytuacja pojawiła się znienacka. Mam oryginalny rom nie brandowany żadną siecią. Leon wraca w poniedziałek z serwisu. Zobaczymy co będzie dalej.

kfm877
04.06.11, 23:09
Miałem te same problemy. Telefon nie wybudzał się z czuwania, szybko wyładowywała się bateria, nie szło go naładować, ciągle był ciepły lub gorący. Zdecydowałem się na Hard Reset i jak ręką odjął, a też już szukałem serwisu. Na razie po HR działa ponad 2 tygodnie bez zarzutu.

holender955
05.06.11, 15:01
To czekamy do poniedzialku co zrobili w serwisie :) .
U mnie sie ekran tylko mrozi a telefon dziala normalnie .
[hr]Dodano: 1307382331[hr]


Mam identyczny problem. Sytuacja pojawiła się znienacka. Mam oryginalny rom nie brandowany żadną siecią. Leon wraca w poniedziałek z serwisu. Zobaczymy co będzie dalej.

I co , dostales juz leosia spowrotem ? :)