PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z wgrywaniem Romu "Loading"



holender955
11.05.11, 17:23
Witajcie
Na forum jestem nowy , ale to nie moj pierwszy telefonu z WM ale przejdzmy do sedna sprawy !
Kupilem wczoraj HD2 (holandia)
Posiada holenderskie menu .
Wiec dzis chcialem wgrac jakiegos Customa (holenderski , angielski i polski)
Wgralem HardSPL 2.08.000 x8
I problem polega na tym ze jak chce wgrac z komputera rom to wlacza sie napis HTC i pod nim linia z % , caly czas jest 0% i po jakims czasie wyskakuje na komuterze problem z polaczeniem USB .
Wiec sprobowalem wgrac z karty SD , wiec format FAT32 i wgrywam plik , resetuje telefon z wcisnietym "Volume Down" i wlaczaja sie 3 kolory i po 10 sekundach robi sie szary ekran i pisze na nim "loading" i tak sobie pisze i sie z tym nic nie robi .
Myslalem ze mam za stare Radio wgrane (bo mam ) , wiec chcialem wgrac 2.15 ale znow to samo co z romami (custom oraz brandowane)
Co teraz zrobic ?
prosze was o szybka odpowiedz bo tel jest prawie nowy
Z gory dziekuje
Pozdrawiam

Smogg
11.05.11, 17:51
W HSPL możesz wgrywać i HSPL i fabryczne SPL... Według mnie, po prostu wgrałeś to samo SPL którego próbowałeś się pozbyć, zamiast faktycznego wgrania HSPL :-)

Połącz telefon z komputerem i spróbuj jeszcze raz, to czego szukasz, chyba nazywało się 2.08.HSPL a nie .000 (choć tutaj pamięć ludzka bywa zawodna i mogę się mylić).

holender955
11.05.11, 18:13
i od tego probowania mam nastepny problem
Dotyk przestal dzialac dopiero po 2 hard resetach zaczyna dzialac i jak dotke czerwona sluchawke to sie zamraza i juz nie dziala dotyk ?
jakies pomysly ?
jak wgralem hspl to moge jescze sspl uzyc czy sie juz nie da ?

[hr]Dodano: 1305233144[hr]
pomoze ktos z tym ekranem poniewaz telefon potrzebuje a nie posiadam innego z takimi programami !!!