PDA

Zobacz pełną wersję : instalacja the core player



iceman260
17.05.11, 17:20
Witam! mam wielka prosbe chcialbym zainstalowac the core player w hd2 ale kompletnie nie wiem jak to zrobic.jezeli jest to mozliwe to prosilbym o łopatologiczne wytłumaczenie zagadnienia poniewaz jestem całkowicie zielony w tej kwesti.Z góry dziekuje za pomoc i wyrozumiałość. ???

maniek9611
17.05.11, 17:37
regulamin!


7. Forum posiada funkcję Szukaj. Osoby, które notorycznie z niej nie korzystają i powielają tematy, muszą się liczyć z możliwością zrobienia sobie odpoczynku od forum, który powinny przeznaczyć na naukę wyszukiwania.

Smogg
17.05.11, 20:26
Podpowiem:
Albo instalacja .cab z poziomu telefonu.
Albo instalacja .exe z poziomu komputera przy telefonie podłączonym w trybie ActiveSync.

Innymi słowy: tak samo jak każdą inną aplikację na telefonie z WM :-)

maniek9611
17.05.11, 21:39
Smogg Miłosierny :P nowy przydomek hehehehe
Przewijało się to już na forum parokrotnie - podstawy.

Smogg
17.05.11, 22:04
hłe hłe hłe :D

Tak sobie myślę, że skoro tyle czasu to pytanie się nie pojawiło + nie mamy wydzielonego TutorialoFAQ-a to trochę miłosierdzia nie zaszkodzi ;)

Ale lista dobrych uczynków na następne pół roku już jest wyczerpana ;D

iceman260
18.05.11, 23:44
regulamin!


7. Forum posiada funkcję Szukaj. Osoby, które notorycznie z niej nie korzystają i powielają tematy, muszą się liczyć z możliwością zrobienia sobie odpoczynku od forum, który powinny przeznaczyć na naukę wyszukiwania.


Pierwszą rzeczą jaką zrobiłem było wyszukiwanie na forum,ale niestety nie znalazłem nic na ten temat.
[hr]Dodano: 1305755535[hr]


Podpowiem:
Albo instalacja .cab z poziomu telefonu.
Albo instalacja .exe z poziomu komputera przy telefonie podłączonym w trybie ActiveSync.

Innymi słowy: tak samo jak każdą inną aplikację na telefonie z WM :-)


Jak napisałem na początku jestem całkowicie zielony w tym temacie/tak tak są jeszcze tacy ludzie/,dlatego prosiłbym/jeżeli to możliwe/,o wytłumaczenie metody instalacjii krok po kroku.Serdecznie dziękuję za wyrozumiałość i okazaną pomoc.

maniek9611
19.05.11, 06:34
Tu nie ma co wyjaśniać, Smogg już napisał najważniejsze. Ja dodałbym od siebie, że jak już masz instalkę w postaci pliku "cab" od razu wrzucasz ją na telefon i odpalasz. Pyta Cię w czasie instalacji gdzie ma się zainstalowac (pamięć wewn. czy karta) i tyle. Z poziomu kompa plik ten wygląda jak spakowany, pod żadnym pozorem nie można go rozpakowywać!

tyle w temacie

iceman260
19.05.11, 22:00
Tu nie ma co wyjaśniać, Smogg już napisał najważniejsze. Ja dodałbym od siebie, że jak już masz instalkę w postaci pliku "cab" od razu wrzucasz ją na telefon i odpalasz. Pyta Cię w czasie instalacji gdzie ma się zainstalowac (pamięć wewn. czy karta) i tyle. Z poziomu kompa plik ten wygląda jak spakowany, pod żadnym pozorem nie można go rozpakowywać!

tyle w temacie


I to mi wyjaśniło mi prawie wszystko.Dziękuję za pomoc. :) :)Resztę zagadnienia wygrzebałem na FAQ-u.jeszcze raz dzięki za pomoc. ;D

Smogg
19.05.11, 22:24
Ależ prosimy, prosimy ;D

Maniek to czasami ma trochę takiego gestapowskiego skrzywienia ;D

Ogólnie instalowanie plików na WM to łatwizna, tego typu pytania pojawiały się masę, masę razy i pewnie to w nim wyzwoliło takie pacyfikacyjne północnokoreańskie żądze 8)

Tak czy inaczej cieszymy się (bo Maniek na pewno też ;)) że mogliśmy pomóc ;]
Temat w takim razie zamykam.

maniek9611
20.05.11, 05:02
Ajmsory ;D

Ale i tak wiem, z autopsji i wszędobylskiego przepowiadania przyszłości, że takie pytanie znów się nasunie :P choć instalacja niczym nie odbiega od instalowania aplikacji na np. Symbianie, Androidzie czy też programach na komputerze. Wszystko się odbywa w podobny sposób. Może to wywołuje moje gestapowskie zachowanie :P

Pozdro i cieszę się, że dałeś radę :)

Smogg
20.05.11, 09:08
Ależ Maniusiu ;D ja sobie doskonale zdaję z tego sprawę ;D Aż dziw bierze, że do tej pory nie było tutaj wątku "Właśnie kupiłem HD2. Leży przede mną. Nie potrafię go włączyć :-( POMOCY!!!!!!!!111ONEONEONE" :-)