PDA

Zobacz pełną wersję : Automapa na htc hd2



jurekziel13
17.05.11, 20:08
Witam forumowiczów. Posiadam telefon HTC HD2 w sieci Orange oraz mam zainstalowaną Automapę 6.8.1.
Telefon posiadał wgrany ROM 1.66 -a Automapie mogłem zmieniać skalę mapy przyciskami sprzętowymi głośności telefonu-było to bardzo przydatne szczególnie w czasie nawigowania gdy telefon był w pozycji pionowej.
Po wgraniu nowego ROMU 3.14 ze strony HTC to udogodnienie w Automapie zniknęło. W ustawieniach przycisków
menu Automapy nie widać przycisków sprzętowych HTC.
Czy to wina nowego ROMu?

Smogg
17.05.11, 20:19
Przypuszczam, że miałeś dograny jakiś .cab który dawał taką możliwość zabawy AutoMapą. Trzeba by go było poszukać :-)

Z drugiej jednak strony, dla mnie osobiście podobną pod względem skomplikowania metodą przybliżania i oddalania AM było po prostu przesunięcie palcem bo prawej stronie ekranu - tam gdzie na górze jest plus a na dole minus, to po środku można dotykowo przybliżać i oddalać przesunięciem palcem po skali :-)

jurekziel13
17.05.11, 20:40
Witam i dziękuję za zainteresowanie. Raczej nie instalowałem żadnych podobnych cabów. Jedynie CHT2.0 Cookie home tabs, TCMD, Resco. W czasie jazdy łatwiej naciskać na przyciski sprzętowe niż trafić w odpowiednie miejsce na ekranie nie mówiąc już o przesuwaniu suwaka skali. Dlatego zależy mi na tym.
Pozdrowienia