PDA

Zobacz pełną wersję : Marketplace problem z logowaniem po HR



mirox
27.05.11, 21:27
Witam..
Mam taki mały problem z którym nie mogę sobie poradzić! Mam HTC HD2 od 6 miesięcy i zaczął się gramolić. Wykonałem HR po którym nie mogę się zalogować do Marketplace. Pojawia się komunikat błędu "Program Marketplace nie może połączyć się z usługą Identyfikator Windows Live. Spróbuj ponownie później". Zaznaczam, że identyfikator służący do logowania jak również hasło jest poprawne bez problemu loguję się w marketplace z internetu. Reinstalacja jak również kolejne HR nie pomagają problem jest cały czas ten sam.
Może ktoś z Was miał podobny problem i może pomóc?

maniek9611
27.05.11, 22:31
Widzę, że masz stary rom 1.66 Zmień na nowszy 3.14 i powinieneś nie mieć problemu :) Opis instalacji jest na forum :)

mirox
27.05.11, 23:04
Czy zmiana rom-u to jedyne rozwiązanie? Uważam że nie w tym jest problem. Po przywróceniu kopi przed HR marketplace działa na romie 1.66. Loguje się bez problemu.

maniek9611
27.05.11, 23:12
Oczywiście że nie :) ale skoro i tak robisz HR to może warto się nie bawić tylko zmienić na coś nowszego. Ten typ tak ma, to cały WM. u jednego wszystko działa jak należy, a u drugiego ciągle się coś krzaczy. I tak najwięcej zależy od użytkownika.

mirox
27.05.11, 23:57
Chciałbym na razie uniknąć aktualizacji romu ze względu na gwarancję. Zauważyłem że nie można się również zalogować do My Phone.

maniek9611
28.05.11, 06:38
Aktualizacja do 3.14 nie powoduje utraty gwarancji!

mirox
28.05.11, 13:16
Dokonałem aktualizacji rom na 3.14 ale problem logowania pozostał. Pozatym nie mogę zainstalować spolszczenia romu

maniek9611
28.05.11, 13:54
Próbowałeś z poziomu kompa z execa czy przez wyciągnięte caby??

http://hd2forum.pl/oficjalne/jezyk-polski-caby-dla-3-14/

może też będzie przydatny post w którym opisałem jak upgradowałem stocka do nowszej wersji

http://hd2forum.pl/pomoc-pytania-problemy/brandowany-soft-ery/msg5273/#msg5273

mirox
29.05.11, 01:43
Ruszyło spolszczenie z exe. Klikamy na pliku Extpkg_Setup.exe prawym klawiszem, wybieramy Wlasciwosci, nastepnie z paska menu Zgodnosc i wybieramy tryb zgodnosci (wybieramy tryb zgodny z Windows NT).

I instalacja przebiega prawidlowo.


Metoda na Vista 32 bit.

tvnorek
27.11.12, 09:06
Witam wszystkich forumowiczów.
Trochę odgrzebie temat Marketplace, zostałem posiadaczem HTC HD2 z ery i ma już dwa lata. Najpierw miałem problem z połączeniem się z internetem w Playu i na Wi-Fi też nie łączył, ale przywrócenia fabryczne pomogły i działa net bez problemu z pakietu i Wi-Fi. Mam teraz problem z połączeniem się z aplikacją Marketplace wyskakuje mi komunikat "Program Windows Marketplace dla urządzeń przenośnych nie może nawiązać połączenia." "W tej chwili może występować problem z usługą Marketplace. Sprawdź połączenie internetowe i spróbuj ponownie później." co z tym zrobić bo ponowne próby nic nie dają a wciśnięcie OK to wychodzi z aplikacji. Czy wejście do tej aplikacji wymaga jakiejś rejestracji czy coś w tym rodzaju, pomóżcie proszę.
Pozdrawiam.

MatrixSTR
27.11.12, 15:25
MarketPlace na Windows Mobile nie działa już od pół roku. Więc musisz sobie szukać instalek w internecie, wrzucać je na karte i instalować.

KurczaQ
28.11.12, 09:06
Albo wgrać Custom Rom z WP7.8 jeżeli lubisz tą platformę :)