PDA

Zobacz pełną wersję : Kod blokady - problem



tomekmega
28.05.11, 14:15
witam wszystkich forumowiczów...

Dzisiaj rano zostałem bardzo niemile zaskoczony przez moje HTC HD2. Próbując odblokować telefon za każdym razem muszę wpisać kod - zapewne wiele osób korzysta z tej opcji. Obecnie wpisując mój kod telefon podaje komunikat, że jest on niepoprawny. Wpisywany ciąg cyfr jest na 100% poprawny ponieważ nie zmieniałem go od ponad roku, dodam również, że nie zmieniałem softu w telefonie lub innych konfiguracji dlatego jestem zaszokowany zachowaniem telefonu. Proszę o informację czy mieliście podobne problemy oraz w jaki sposób zachować kontakty bo na tym mi głównie zależy. System od zawsze oryginalny WM.

maniek9611
28.05.11, 15:00
Spróbuj zrobić Soft Reset, czerwonym przyciskiem pod klapką baterii i zobacz czy problem pozostaje po uruchomieniu. Będziemy dalej dumać :)

tomekmega
30.05.11, 12:32
Spróbuj zrobić Soft Reset, czerwonym przyciskiem pod klapką baterii i zobacz czy problem pozostaje po uruchomieniu. Będziemy dalej dumać :)


Niestety problem dalej występuje...

Po wpisaniu kodu w tym momencie nie uzyskuje juz info ze jest on bledny lecz nic sie nie dzieje. Podobna sytuacja występuje przy wpisaniu dowolnego ciagu znakow.

norberts
30.05.11, 22:49
Miałem taką sytuację. Pomaga tylko HR. Dzieje się tak dlatego że włączyłeś blokade wraz z zainstalowaną aplikacja do zmiany wyglądu Cookie Home Tab. Odpowiedz pewna potwierdzona przez zespół HTC.