PDA

Zobacz pełną wersję : Instalacja romu Rungphp



Flamaster
30.05.11, 12:32
Witam,
nie miałem pojęcia, gdzie pytać, więc pisze to w dziale z pytaniami.
Instalował już ktoś rom Dungphp Ginger Sense 3.7 Series
Kingdom Sprint WWE 0.81.651.0 - Real 3D V3.5 i byłby mi w stanie po polsku jak dziecku wytłumaczyć co i jak instalować, żeby to działało? ten opis, który jest na stronie romu, mimo że nie mam najmniejszych problemów z angielskim, jest dla mnie jak czarna magia, nic mi nie mówi.

maniek9611
30.05.11, 14:14
Dobrze by było gdybyś dał zakodowanego linka do romu. To zależy czy to Andek z SD czy NAND. Na razie przesuwam do działu z Androidem ogólnego.

Smogg
30.05.11, 17:07
Przypuszczam, że chodzi o to:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1075703

Potrzebujesz 300 megowego recovery. Partycji ext na karcie sd. Flashujesz via CWM.
To:

misc ya 1M
recovery rrecov|ro|nospr filesize recovery-raw.img
boot yboot|ro 5M
system ya 300M (bigger is OK)
cache ya 10M
userdata ya|asize|hr allsize
Jest zawartością pliku flash.cfg (zazwyczaj jest/powinien być w katalogu, z którego instalujesz konkretne recovery). Ogólnie opis instalacji wydaje się być "standardowy". Może powiedz gdzie pojawiają się problemy przy instalowaniu tego romu, to wtedy pomyślimy nad ich rozwiązaniem :-)

Flamaster
31.05.11, 00:11
Chwilowo można zamrozić ten temat, ponieważ doczytałem się tam bliskich aktualizacji, a co za tym idzie, zainstaluję nową wersję i wtedy będę się bawił. Może do tego czasu uda mi się sprzedać PSP to i nawet kupię większą kartę niż 2 GB.
BTW,
Bardzo by przeszkadzało, gdybym używał tego romu przy karcie 2 GB? Z tego co tam wyczytałem, to wersja EU jest tylko na kartę.

Smogg
31.05.11, 00:30
Mała karta = mało miejsca... ale to już bardziej pytanie do samego siebie - jak bardzo i jak wiele potrzebujesz ;)