PDA

Zobacz pełną wersję : Ponowny problem z odtwarzaniem muzyki w Htc Hd2.



Sideswipe
04.06.11, 10:11
Myślalem ze sobie poradzilem poprzednim razem ale niestety nie :(. Dzwonek dzialal przez tydzien i znowu sie zepsul tzn. w moim htc Hd2 mam problem z odtwarzaniem muzyki, nie chce sie nic wlaczyc nawet przez Windows Media Player, nie ma tez dzwieku przy rozmowie przychodzacej i sms. Nie moge tez zmienic dzwieku dzwonka na taki jaki chce. Ten problem ponowil sie juz trzeci raz, za pierwszym zrobilem hard reset, za drugim trzeba bylo zmienic dzwiek dzwonka z "none" na jakis swoj, a teraz ja juz nie wiem co mam zrobic, zrobilem juz soft reset pare razy i nie pomaga.Nie jestem specem od telefonow, wiec prosze o wyrozumialosc.

Smogg
04.06.11, 10:27
Hmm, sam z siebie HD2 nie powinien robić takich problemów. Czy czasem w tym czasie nie instalowałeś jakiegoś dziwnego (albo niedziwnego :P) programu?

Sideswipe
04.06.11, 10:48
Wiekszosc programow jest z hd 2 blog np.Slide to unlock, mam tez htc addits, i pare gier. Zadnych nowych romow nie instalowalem (jak narazie jeszcze nie umiem)

kasier
04.06.11, 14:27
miałem tylko raz taki problem na 1.66 romie po zakupie hd2 jak bawiłem się i instalowałem co się da, pomógł mi tylko HR i do dziś nie wiem co mi tak popsuło dźwięk :)

Sideswipe
04.06.11, 16:03
Ja właśnie robiłem już hard reset na początku,( tez instalowałem co popadnie, ale teraz już nie instaluje dużo i nie wszystko naraz) HR pomógł na chwile, bo teraz znowu się zepsuło, dlatego chciałbym wiedzieć od czego tak się dzieje.
[hr]Dodano: 1307206611[hr]
Macie jakieś pomysły ???, albo czy wiecie jak temu zapobiec w przyszłości ??? Jak sprawdzić czy aplikacje są "dobre" dla telefonu ???

kasier
05.06.11, 00:39
Możesz wymienić zainstalowane aplikacje? Ja pamiętam że mi się psuło po zainstalowaniu jednej aplikacjii, doszedłem do tego która ale niestety nie pamiętam już nazwy, może będziesz mieć podobną to sobie przypomne

Sideswipe
05.06.11, 14:29
Mam takie aplikacje: Slide to unlock(s2U2),Htc Addits(clean ram),Gry: Assasin creed 1 i 2,Asterix i Obelix, Atomic,avalanche snowboarding, Call of duty, Ferrari Gt, Fieldrunners, Flight Commander, Guitar Hero, HTC Flashlight,NFS Shift, Omniano,Pocket Bowling, Pocket Demotywatory,Pocket Uno, RescoBubles, Rotate screen, Scherlock Holmes, Shoot me,Splinter cell,SPB Quads, Sims 3,Street Fighter, Tetris, Worms,Asphalt 4, Xtrackt,Zen table tennis,NETCFv37 i ostatnie mmpk.To wszystkie aplikacje jakie mam na telefonie. Byłbym wdzieczny jakbys sobie przypomniał :)

kasier
05.06.11, 17:33
Niestety tytułu sobie dalej nie przypomniałem, ale na 100% wiem że nie była to żadna z tych które wymieniłeś, jedyne co mi przychodzi do głowy w tym momencie to HR i cierpliwie instalować aplikacje sprawdzić czy działa, następna aplikacja i znów sprawdzić czy działa i tak aż wkońcu zauważysz że coś psioczy

Sideswipe
05.06.11, 18:38
Dobra, dzięki wielkie za pomoc :) Zrobię tak jak piszesz.