PDA

Zobacz pełną wersję : z czym się je htc hd2 :)



chris125
06.06.11, 17:08
witam wszystkich jestem tu nowy a mój hd2 będzie u mnie jutro. chcę na nim mieć androida jako główny system. który sposób jest najstabilniejszy? hmm warto zwrócić uwagę na wp7? żeby go mieć wystarczy jakaś aktualizacja czy trzeba piracić jak w przypadku androida?

kasier
06.06.11, 19:46
Po pierwsze: Witam
Po drugie: fajny avatar xD
Po trzecie: Zadaj sobie najpierw pytanie czy chcesz androida z karty czy nand, co do wp7 to jeden ci powie że warto a drugi że nie. wp7 instaluje się tak jak androida nand

chris125
06.06.11, 20:33
dzięki :) ale co to znaczy z karty czy nand? trzeba mi wytłumaczyć łopatologicznie wszystko od podstaw. mam iphone a z wm/wp7 i androidem nie miałem nigdy do czynienia

Smogg
06.06.11, 20:49
No to trzeba czytać, czytać, czytać ;)

Im więcej będziesz czytał i analizował, tym więcej będziesz wiedział i więcej będziesz rozumiał i wszelkie podejmowane w zakresie przyszłości swojej słuchawki decyzje, będą bardziej świadome i racjonalne... A więc - tak na szybko - NAND = Android przy wywaleniu WM i gwarancji; Android z karty (SD) = WM + Android jako drugi, niezależny system a'la wirtualna maszyna.

Na tę chwilę stabilność jest podobna, choć mam wrażenie, że opcja NAND posiada większe wsparcie.

Poprzeglądaj forum, zasoby Wujka Google'a, zastanów się co by Ci bardziej odpowiadało - w tym temacie już naprawdę wiele zostało powiedziane i poświęcenie chwili czasu na dokształcenie się w tym zakresie może zaowocować nieporównywalnie większą radością z używania swojego telefonu ;)

chris125
06.06.11, 21:13
taaak wiem czytać czytać, ale teraz mam mało czasu na ogarnięcie nowej sytuacji jaką jest htc (praca itp itd) :) także byłbym wam dozgonnie wdzięczny za podesłanie paru naprawdę przydatnych linków

aresss
06.06.11, 22:22
przede wszystkim zadaj sobie pytanie do czego chcesz go stosować. do pracy czy zabawy.

chris125
06.06.11, 22:29
raczej do zabawy

Smogg
06.06.11, 22:57
Czyli NAND, czyli nasze Forum jest dobrym linkiem. Skoro nie masz czasu na czytanie, nie oczekuj, że ktoś będzie miał czas na ponowne wałkowanie i przepisywanie tego samego, co znajduje się dwa działy niżej...

chris125
06.06.11, 23:43
no tak ale wydaje mi się ze wychodzą nowe sposoby, romy i bóg wie co jeszcze. czy tematy są aktualizowane czy trzeba maglować do ostatniej strony? na forum od iOS które używam jest tutorial a jesli coś sie zmieniło coś doszło o wtedy jest info że temat został zaktualizowany. nie wiem jak tu jest