PDA

Zobacz pełną wersję : Dziwne objawy w Leosiu



pirates69
08.06.11, 22:46
Witam. HTC HD2, kiedy zainstalowany miałem oryginalnie ROM 1.66, po pewnym czasie pojawiły się częste zwiechy aparatu. Zainstalowane wtedy były programy: SPB Backup, ageyeG-alarm (budzik), JDB PocketShield, JDB Volumex, i program antywirusowy ESET + AutoMapa 6.6.2 Europa (na karcie).
Postanowiłem przywrócić dane systemowe programem SPB Backup. Niestety bez pożądanego efektu.
Na początku tego roku zainstalowałem nowy ROM 3.14 + wszystkie w/w programy na nowo. Telefonik popracował bez zwiechy dwa tygodnie. Podpadał mi ESET. Zrobiłem ponownie HR i na nowo instalacja. Programy takie jak poprzednio z wyłączeniem ESET`a. Do dzisiaj zawiesił mi się tylko trzy razy.

Ostatnio niepokoją mnie dziwne chochliki: włączanie się trybu głośnomówiącego podczas wybierania numeru lub odbierania połączenia albo gdy aparat ma być wygaszony, sam się odblokowuje (zapala się podświetlenie wyświetlacza), co powoduje szybkie rozładowywanie baterii (ciepła bateria). Próbowałem przywrócić dane systemowe programem SPB Backup i nic. Samo to się poprawia na jakiś okres a później powraca. Nikt nie grzebie w aparacie.

Czy mogło coś się po przestawiać w kieszeni? Czy można to naprawić? Soft Reset nie pomaga.

Zastanawiam się nad HR + świeża instalacja. Czy programem SPB Backup będzie można przywrócić wszystkie programy użytkowe czy je na nowo instalować?

maniek9611
08.06.11, 23:33
Odpowiedz mi na zaj... ważne pytanie :) Po co ci ten ESET???? Potrzebny Ci ten zmuł tak bardzo?

A SPB Backup bez problemu Ci przywróci programosy :)

pirates69
10.06.11, 21:42
Dzięki maniek 9611. Do tego doszło jeszcze, nie wiem, czy uszkodzone gniazdo USB czy jakieś sprzętowe. Nie odpala mi ActiveSync na kablu USB. Na BT tak. Czy można sprawdzić gniazdo USB nie wysyłając do serwisu? Z ładowarki czy kabla USB z komputera ładuje.

kasier
11.06.11, 09:23
Zobacz Ustawienia>Inne>USB do komputera>odznacz "szybszy przesył danych" czy jakoś tak pod activesynciem

pirates69
19.06.11, 21:55
Zrobiłem tak jak wyżej. Niestety nie widzi na kablu telefonu jako zewnętrzny dysk. Aby wykluczyć problemy sprzętowe przywracam backa po HR. Przesyłanie po przez BT trwa i trwa.