PDA

Zobacz pełną wersję : task29 nie moze sformatowac pamieci



tom.3k
09.06.11, 17:27
Mam, problem po przejsciu z wp7 na 6.5 stockowy 1.66 wydaje sie że telefon chodzi wolniej ... Wiec miałem zamiar wyczyscic go taskiem ale pasek postepu dochodzi do 4% i sie resetuje. Ma ktoś jakiś pomysł na formata ?

Vinrael
09.06.11, 17:43
Zacznijmy od tego, że task29 nie formatuje karty ani nie formatuje pamięci telefonu tylko usuwa (!) pamięć telefonu....... Spróbuj uruchomić task29 "Uruchom jako administrator", miałem podobny wypadek.

Formatowanie pamięci ROM... Spróbuję to zrobić z nagrywarką :p

tom.3k
09.06.11, 18:27
:D Rzeczywiscie nie formatuje. Ale stosujac win7 i uruchamiajac program jako "Administrator" i nic. HSPL, rom moge wgrac normalny takze korzystalem chyba z 4 wersji task 29.

M@Ti
05.01.12, 00:38
rozwiązałeś problem?? u mnie to samo 4% i reset telefonu

mundziu
26.01.12, 12:54
Pany, jeżeli wogóle task29 ruszył to znaczy ze nie trzeba robić nic z uprawnieniami administratora. Wyciągnijcie karte pamięci!!! i jeszcze raz w tryb bootloadera i task29. Po co wogole wgrywać 1.66 sa przecież 3.14. Ja proponowałbym zrobić z 3.14 a jak się uda to wtedy downgrade do 1.66. Jeżeli będzie git to kartę trzeba póżniej sformatować SD formater albo wrzucić do nokii z symbianem i tam format. Pozdro.

Vinrael
26.01.12, 16:59
Nie każdy program wykonywalny .exe ma przypisane takie same uprawnienia, jak inny, więc jak zaczynasz coś robić z HD2 pod windą 7 i Ci nie działa, to zaczynasz od sprawdzenia zgodności i/lub uprawnień administratora. A 1.66 wgrywa się by pozbyć się HSPL - i jednocześnie, gdy masz z nim kłopoty to pozbywasz się kłopotów. Później lepiej jest wgrać od nowa HSPL czy HSPL + MagLDR (cLK, CWM, nvm...) i ewentualnie wtedy wgrywać 3.14.

@mundziu - jak chcesz wgrać inny system, to też najpierw wgrywasz inny, potem formatujesz i znowu wgrywasz inny system? -,-